2733
2734
عنوان

خانم تبسم ۵۷ بیچاره

634 بازدید | 19 پست

اونقدر بیچاره بودی که تاپیکتو قفل کردی و نذاشتی جوابتو همونجا بدم احترامت بیشتر حفظ شه. لطفا مودب باش . معلومه خیلی ادم فالس و دورویی هستی وگرنه برای همچین موضوع مسخره ای لازم نبود با ای دی دوم بیای. من کاری به قوانین سایت ندارم . اصلا دید خوبی نسبت به کسایی که خودشونو پشت یه ای دی دیگه قایم میکنم ندارم و از ادبیات سخیف شما هم معلومه حسم حداقل در مورد شما یکی کاملا درست بوده. اونی هم که شفا لازم داره خود خودتی خانوم دورو. لایکت هم سرتو بخوره

عشقم عمرم نفسم نی نی تو دلیم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چی شده عزیزم؟🤔

💙عزیزم یه صلوات برای مادر شدنم میفرستی..دو ساله منتظرم و دلم گرمه به دعاهات..💙جان مادر نمی آیی؟چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده که نمی آیی؟راستی مادر، جایت خوب است؟دلت برای نوازش های مادرانه ام تنگ نیست که نمی آیی؟عشق مادر خانه ام سوت و کور است نمی آیی؟زبانم قاصر است نمی آیی؟نازنین فرشته مادر، خدا در نزدیکی توست؟اگر خدا را دیدی یا صدایی از او شنیدی و آن حوالی حسش کردی بگو مادرم منتظر من است..اجازه بگیر و به درونم بیا و انتظارم را پایان بخش...آه😔😔😔
2738

من معمولا ادم بی ازاریم و کاری به کار هیچ کاربری ندارم برای خودم آسه میرم و میام ولی وای به روزی که کسی پا روی دمم بزاره. فقط خواستم جوابشو بدم که فکر نکنه کم آوردم ولی اونقدر ترسو بود که قفل کرد

عشقم عمرم نفسم نی نی تو دلیم  

من می دونم بالاخره همگی شهید مدافع سایت میشیم

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
2706