2733
2739

خدا شوهرمو حفظ کنه

من پدرمو چند ساله که از دست دادم.اوایل سخت بود هنوزم هر لحظه تو یادمه خاطرات ولی خوب گذشت زمان دردارو التیام میده خدا صبر میده عزیزم

شما شوهرتون فوت شده؟

》هوا خواه توام جانا       و میدانم که میدانی《  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به نظرم از دست دادن شوهر اون هم در جوونی.. به سختی از دست دادن هیچ یک از اعضای خانواده نیست

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab

من پدرمو از دست دادم خیلی بهم ریختم. تمام بدنم هر روز پر استرس بود 

ولی یواش یواش جبر زندگی مجبورم کرد بپذیرم برگشتی درکار نیست و این راهیه که هممون میریم...آدمها یه خصلت خوبی که دارن اینه که به همه چی عادت میکنن.منم عادت کردم به این شرایط و سعی کردم جوری قوی بشم که اگر پدرم بود بهم افتخار میکرد

ولی دلتنگیش هیچوقت تموم نمیشه...اولش تلخ و غیرقابل تحمله. ولی کم کم دلتنگی آروم و مداوم میشه...فکر نکنم هیچوقت بتونم فراموش کنم.فقط خاطرات گذشته خیلی برام‌مرور میشه

من پدرم رو تو شرايطي از دست دادم كه كاملا سالم بود. تا شنيدم كه ناخوش هستن سريع اومدم ايران كه كمك دست باشم، خلاصه دوران خيلي بدى بود. از بيمارستان تا خريد قبر و مراسماتشون. سرو كله زدن با فاميلى كه مرغشون يه پا داره و خودت بايد جاى همرو پر كنى. من حتى براى اينكه مادر و خواهرم كم نيار عزا دارى درست و حسابى هم نتونستم بكنم چون فقط داشتم اونا رو ساكت ميكردم و چون خواهر بزرگم و برادر ندارم همه مسئوليت به دوش من بود. از تحويل پدرم از سردخونه تا تمام كارهاى بعديش. 

خدا صبر بده به هركسى كه اين مصائب رو تجربه ميكنه ولى الان حتى بعد از گذشته ٢ سال هنوز نميتونم عكسهاى پدرم رو نگاه كنم يا يادشون كه ميافتم سعى ميكنم خودم رو مجبور به كار ديگه اى كنم. 

من اصلا نميتونم باور كنم كه پدرم فوت شدن، همش فكر ميكنم سفره و حتما هست.

دوست دارم تمام اطرافیانمو سرحال و خوشحال کنم. خدا رو شکر از همه چیز راضیم اما پای غیبت راجع به جاری هم هستم😂
2738

پدرم فوت شده  . مادرم حال خوبی نداره . چه کاری میشه براش کرد . ما هر کدوم دنبال زندگی خودمونیم . اون تنهاس و تو خونه . می ترسم افسردگی بگیره . آخه کلا روابط اجتماعی خوبی هم نداره .

من پدرم سه ماهه فوت کرده و خیلی سخت و تلخ و وحشتناکه. دردش غیر قابل درکه. ولی برای مادرم خیلی خیلی سخت تره. من فقط دلتنگیه است که داره داغونم میکنه ولی مامانم زندگیش زیر و رو شد همه چیش تغییر کرد هنوزم مثل روز اول گریه میکنه خیلی خیلی داغون تر از منه

من پدرم رو تو شرايطي از دست دادم كه كاملا سالم بود. تا شنيدم كه ناخوش هستن سريع اومدم ايران كه كمك د ...

خدا رحمتشون کنه خیلی سخته. درکت میکنم. من الان مدت هاست جرات نمیکنم برم تو اتاق پدرم. ولی یه چیزی برام عجیبه با وجود همه سخت بودن و تلخ بودنش خیلی خیلی زیاد پدرم رو کنار خودم حس میکنم 

2706