2733
2739
عنوان

خسته شدم از سرفه های خشک پسرم

14064 بازدید | 35 پست

سلام دوستان صبح ک از خواب بیدار میشه سرفه میزنه . یه لقمه صبحانه نمیتونه بخوره تا میره مدرسه . شاید یک ماهه بعدازسرماخوردگیش سرفه ش خوب نشده چند بار دکتر بردم هیجی .

شربت بنفشه باریج کامل خورد بهتر شد ولی خوب نه .

دیگه نمیدونم چکار کنم .

یه همسر خوب   ، دوتا دخمل گل   یه پسرتپل     .دارایی های با ارزشم .خدایا شکرت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم این سرفه ها باید تا وقتی ادامه داره اسپری هم استفاده بشه نباید قطع کنی...درمانهای خونگی هم حتما انجام بده...یه سرچ بکنی انواع جوشونده های ضد سرفه هست...از عطاری هم بپرسی بهت میدن...خوراکش رو خیلی دقت کن چیزای محرک بهش ندی...

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
پرتقال بزار با نمک بپزه بعد بده بخوره یکی دو دفعه بخوره خوب میشه من که خوب شدم 

یه پرتقال کامل جقدر بزارم بپزه ؟

2738
عزیزم این سرفه ها باید تا وقتی ادامه داره اسپری هم استفاده بشه نباید قطع کنی...درمانهای خونگی هم حتم ...

اسپری ها ضرر نداره ؟ آخه میترسم به اسپری عادت کنه . بهش چندتخمم دادم ولی چون 5/5سالشه . میگم هنوز کوچیکه جرات ندارم همه چیو بهش بدم 

عزیزم این سرفه ها باید تا وقتی ادامه داره اسپری هم استفاده بشه نباید قطع کنی...درمانهای خونگی هم حتم ...

این اسپری ها که خراب نمیشن درسته ؟ ده روزی هست که بازشدن چون فقط درپوش دارن پلمپ ک نبودن 

اويشن بزار دم بكشه ( اندازه ي يه فنجون )بعد با يه قاشق مرباخوري عسل بخوره خيلي خوبه غير از اين شلغم روخالي كن توش عسل بريز حدود ٥ - ٦ ساعت بمونه ، اب كه انداحت ابش رو بخوره سه چهارزبار اين دو تا كارو بكني ان شااله خوب ميشه 

خداوندا مرا به حال خود رها مكن
اويشن بزار دم بكشه ( اندازه ي يه فنجون )بعد با يه قاشق مرباخوري عسل بخوره خيلي خوبه غير از اين ...

باشه عزیزم امتحان میکنم . ممنون . 

این اسپری ها که خراب نمیشن درسته ؟ ده روزی هست که بازشدن چون فقط درپوش دارن پلمپ ک نبودن& ...

نه عزیزم روشون تاریخ انقضا داره

اسپری ها ضرر نداره پسر من سه تا اسپری داره و موقع حاد شدن سرفه هاش باید همه رو.استفاده کنه

شربت زادیتن مال شرکت نوارتیس خیلی موثره مال شرکت دیگه رو نگیر

قرص ایروکاست هم همینطور که جویدنی هست ....البته اینهارو داروخونه بدون نسخه هم میده ولی شما اول با دکترش مشورت کن 

ولی من سالهاست درگیر سرفه پسرم هستم همه درمانهای خونگی هم انجام دادم که بی تاییر نیست ولی اسپری و زادیتن درمان اصلیشه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706