2777
2789
عنوان

خشکی رحم

1250 بازدید | 15 پست

دوستان سلام. من الان 1.5 سال دارم اقدام میکنم و یه بارداری ناموفق داشتم که ازش یکسال میگذره.من مشکلی نداشتم تا اینکه 9 ماه پیش پریودم بهم ریخت  و 7-9 روز زودتر میشد که رفتم  پیش یک دکتر و بهم متفورمین داد و گفت ماه بعد جواب نگرفتی بیا و بعد یه دوره لتروزول داد و وقتی جواب نگرفتم گفت IUI . من و همسرم دکترمون و عوض کردیم و رفتیم پیش بزرگ علوی که بهم گفت داروهاتو ادامه بدهو دو دوره دیگه لتروزول خوردم و بی نتیجه که بعد تست PCo بهم گفت خشکی رحم دارم و دارو استرودیول بهم داد که الان دوماهه دارم استفاده میکنم که اگه این ماه و ماه بعد نتیجه نگرفتم دوباره برم پیشش. باید7م پریود بشم و الان منتظرم. حالا سوالم این کسی از شما این مشکل داشت و چطور حلش کرد؟ مرسی دوست جونا. ببخشید زیاد بود

منم بلاخره دارم مامان میشمممممممممممم..................

من خشکی رحم ندارم ولی پلی کیستیکم و متفورمین مصرف میکنم.چند ماه بعد از مصرف متفورمین باردار شدم ولی تو هفت هفته به علت تشکیل نشدن قلب سقط شد،فعلا هم تا دوباره تقویت بشم اقدامی نکردم برای بارداری.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرد هستن یا زن؟ اگه برات زحمتی نیست آدرسش یا تلفنشو بهم میدی؟

یه پیرمرد حدود 80 سال. ادرس تو شریعتی.دوراهی قلهک . جنب بیمارستان کیان. پلاکش یادم نیست .طبقه بالای یه سفره خونه است. شماره تلفن :22264786  یکم دیر نوبت میده زنگ زدی اصرار کن

مشکل تو چیه عزیزم؟

ممنونم گلم

من 2ساله اقدامم کیست تخمدان داشتم که عمل کردم دوماه قبلم یه بارداری شیمیایی داشتم

فعلا 2ماه استراحت کردم تا ببینم چی میشه

خیلی سخته انتظار

ان شاالله به زودی دامن همه منتظرا سبز شه😔

خدا چرااااا ؟؟؟؟؟
اره عزیزم. یه دکتر حاذق تو تهران به قولی

عزیزم شما به نتیجه ای رسیدی؟

ان مع العسر یسرا..........من بزودی و به لطف خدای مهربونم مادر میشم.خدایا شکرت میدونم که ناامیدم نمیکنی میشه صلوات بفرستین ..‌‌‌‌‌
عزیزم شما به نتیجه ای رسیدی؟

سلام خانومی. من با بزرگ علوی به جایی نرسیدم. بعد از مدتی فهمیدم که کلا به همه مریض هاش همین و میگه و همین داروهارو میده . من ذو سال پیشش وقتم و تلف کردم. تا اینکه سه ماه پیش یهد تصمیم گرفتم و رفتم یه مرکز ناباروری که بلاخره یه کاری برام بکنن. باچند تا پازمایش ساده متوجه شدیم همسرک کم تحرکی اسپپپرم داره و خودمم یه لوله م بسته است بهمون پیشنهاد Ivf دادن .بخاطر شرایط شغلیم پفتم باشه تو پاییز برم. به همسرم یه دارو تقویت اسپرم داد که تو این دوماه بخوره و بعد بریم و ما درکمال ناباوری تو همون ماه باردار شدیم!!!! یعنی فقط مشکل ما کم تحرکی اسپرم همسرم بود.....الانم تو هفته دهم هستم.

خلاصه اینکه اگه یه سال گذشته و باردار نشدین الکی پیش این دکتر اون دکتر نرین. برین یه مرکز ناباروری. مظمین باشین اونجا بهتون خیلی بیشتر کمک میکنن

سلام خانومی. من با بزرگ علوی به جایی نرسیدم. بعد از مدتی فهمیدم که کلا به همه مریض هاش همین و میگه و ...

ممنون عزیزم برات خیلی خوشحالم ان شاالله به سلامت دنیا بیاری فرشته کوچولوتو برای ماهم دعا کن بانو

ان مع العسر یسرا..........من بزودی و به لطف خدای مهربونم مادر میشم.خدایا شکرت میدونم که ناامیدم نمیکنی میشه صلوات بفرستین ..‌‌‌‌‌
سلام خانومی. من با بزرگ علوی به جایی نرسیدم. بعد از مدتی فهمیدم که کلا به همه مریض هاش همین و میگه و ...

عزیزم علتش خشکی واژن تبود؟

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏

سلام عزیزم مبارکت باشه.ینی توی این یک سالی ک پیش علوی رفتی نفهمید مشکل شاید از اسپرم باشه؟؟؟؟هر سری فقط استرادیول میداد؟

💜فَاذْكُرُوا آلَاءَ اللَّهِ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُون💜
2801