2733
2734
عید نوروز رفتم ارایشکاه موهامو تو مایه های مخلوط فندقی و کاهی کردم حالا رنکش شده مثل حنا اصلا خوشم نمیا د میخوام یه رنکی بزنم که بعد از جند ماه رنکش عوض نشه حتی از شامبو مخصوص هم استفاده می کردم ولی فایده نداشت
میشه یه رنکی بهم معرفی کنید روشن باشه ولی نه خیلی زیاد بعد از جند ماه هم رنکش عوض نشه
به سلامتی اونیکه 9 ماه لگدش زدی و یک بار هم ازت نپرسید چرا؟
مش و بعد رنگ زیتونی تیره بزن.بعد از یه مدت که رنگش روشن شد خودت رنگ بگیر بذار.خوکشل میشه
آنهایی که رنگ پریدگی پاییز را دوست ندارند نمی دانند که پائیز همان بهار است که عاشق شده!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب یه رنگ خوشکل بگین که خودم بتونم بذارم نمیشه که هر ماه برم آرایشگاه نرم هم موهام زشت میشه نصفش در اومده
الان شده رنگ قهوه ای تیره چه رنگی روش بذارم؟
چه مارکی بگیرم که خوب باشه؟
خب یه رنگ خوشکل بگین که خودم بتونم بذارم نمیشه که هر ماه برم آرایشگاه نرم هم موهام زشت میشه نصفش در اومده
الان شده رنگ قهوه ای تیره چه رنگی روش بذارم؟
چه مارکی بگیرم که خوب باشه؟
هر رنگی بزاری با توجه به رنگ قبلی مو واسه هر کسی یه جور در میاد

من واسه عید خودم رنگ قهو های بلوطیه بس رو گذاشتم شمارشو یادم نیست تو کاتالوگش همینو نوشته اگه ببینی

خیلی قشنگ شده بود بعد رفتم آرایشگاه واسم مش روشن تو مایه های کاهی یا کرم در آورد
اولش خوب نبود ولی بعد یک هفته خیلی خوشم اومد. الانم خیلی قشنگ شده

فقط ریشش سه سانت بلند شده که موهام خرمایی پر رنگه.

کسانی که تجربه دارن بگن چه جوری ترکیب بقیه رو واسه اون سه سانت میشه در آورد؟

باورتون نمیشه با این که خودم رنگ کرده بودم و رنگ مشم هم مال خودم بود آرایشگاه 40 تومن مزد دست گرفت!!!
الان کسی می تونه راهنمایی کنه تو خونه واسه بقیش که در اومده؟

اگه خراب کاری میشه و سخته ترجیح می دم باز 40 تومن دیگه پیاده شم، چون تحمل موی خراب رو ندارم.
یه بارم کلی پول دادم موهامو فر کردم. همش سوخت و افتضاح شد بعد یک هفته رفتم پیش همون آریشگر و تا سه سانت کوتاهشون کرد که دیگه چشمم بهشون نیافته.
مامان یاسمن عزیز
باید بگی تا چه حد روشن میخوای تا بشه خوب راهنماییت کرد

+ موهات یکدست رنگ هست یا مش هم داری ؟

از رنگهای ایتالیایی مثل اوکیا استفاده کن و سعی کن زیاد با شامپو موهاتو ماساژ ندی اینا به اینکه دیرتر رنگش بره کمک میکنه
آموزش انواع کیک ، شیرینی، دسر و دونات و حلوای بسیار لذیذ با دستور ویژه به صورت نیمه خصوصی و خصوصی
* برای هماهنگی لطفا ایمیل بزنید متشکرم .*