2737
2739
عنوان

هرکس دوستداره براش صلوات بفرستم بیاد❤

| مشاهده متن کامل بحث + 485 بازدید | 120 پست

استارتر  عزيزم برات صلوات فرستادم ايشالا حاجتتو بگيري

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم عزیز دلم لطف کردی من برات صلوات فرستادم😊

ممنونم آجی انشالله حاجت رواشی💖

تو معجزه خدا تو زندگی منی❤خدایا خودت مواظب نی نی من و همه نی نی ها باش و هرکس آرزوی نی نی داره دامنشو سبز کن (آمین)❤
2731
واست دعا میکنم 😘 تعریف نباشه ولی دعاهام همیشه زود اجابت میشه 😍

ممنونم دوست مهربونم محتاج دعام خیلی😢

برات صلوات فرستادم گلم انشاالله حاجت روا بشی

خدا چرااااا ؟؟؟؟؟
مرسی دوستم امیدوارم چند ماه دیگه تاپیک نی نی دار شدنتو ببینم عزیزم 😉

الهی امین خدا از زبونت بشنوه ایشالا 😔😔😔

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹
2740
ممنونم دوست مهربونم محتاج دعام خیلی😢 برات صلوات فرستادم گلم انشاالله حاجت روا بشی

فدات شم به دلم افتاده تا سال دیگه مامان میشی 😉

خیلی جذابم ن             امیلیا دنسر کی بودی تو     
به. حق جد پسره تو شکمم که خیلیم حاجت میده خدا زود زود دامنتو سبز کنه گلم💓💓💓

ممنونم گلم انشاالله گل پسرتو به سلامتی بغلش بگیری برای خودت و نی نی صلوات فرستادم

خدا چرااااا ؟؟؟؟؟

سلام الهی خداوند فرزندان سالم و صالح و خوشگل و خوش قدم بهتون عطا کنن 

خیلی التماس دعاا

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹