2737
2739
عنوان

مستاصل واقعی منم

| مشاهده متن کامل بحث + 485 بازدید | 39 پست
از نظر من شما مشکلتون بزرگ نیست چون مسائل مالی قابل حل شدنه فقط صبر زیادی میخواد که شما بزرگترین انگ ...

ممنونم از همگی بابت راهنمایی و اینکه به درد دلم گوش دادید

خدایا شکرت... به خاطر وجود دخترم و همه عزیزام ازت سپاسگزارم
وا شما که میتونی خرج خونه و شصت میلیون بدی پس چرا جدا نمیشی؟

عزیزم مگه فقط بعد مالی توی جدایی مد نظره؟!!!

من به دخترم فکر میکنم و اینکه بینهایت عاشق پدرشه میگم اگر جدا بشم خیلی ضربه روحی میخوره

خدایا شکرت... به خاطر وجود دخترم و همه عزیزام ازت سپاسگزارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم از همگی بابت راهنمایی و اینکه به درد دلم گوش دادید

عزیزم شما الان به مشاور هم مراجعه کنی انقد سریع نمیگه جداشو چون اخلاق شوهرت خوبه و این مزیت باعث میشه بعد از حل مشکلات مالیتون روزهای خوبی رو باهم تجربه کنین ولی طلاق و جدایی تازه اول راه تمام مشکلات بزرگ برای خودت و مخصوصا دختر قشنگته.پس زیاد فکرکن.🌹🌹🌹

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
ولی ایشون گفتن اگه مسائل مالی نباشه بگو بخند داره پس نتیجه میگیریم مشکل اخلاقی و ازار و اذیت ندارن

خب وقتی مسایل مالی در کار نباشه همون خانمی من دارم میگم هم مسافرت میرن و هم خنده و شادی موقت دارند.اما دوباره روز از نو روزی از نو.اگر مرد از نظر مالی خانواده رو تامین نکنه اول دروغگو میشه چون غرور آقایون به طور خاص به این وابسته هست که چقدر قدرت کنترل محیط اطرافشون رو دارند.پس متاسفانه نتیجه میگیریم مشکل خیلی هم جدی هست.من نمونه زنده رو دارم میبینم که چقدر داغون شد اون هم خانمی که سر کار رییسه ولی شوهرش هیچ کاره هست.من دوست دارم خوشبین باشم اما دلم نمی خواد با پنهان کردن موضوع و سپردنش به گذر زمان یک روزی به خودشون بیان که دیر شده.ای کاش مردم ما اینقدر از مشاوره وحشت نداشتند.

2731
خب وقتی مسایل مالی در کار نباشه همون خانمی من دارم میگم هم مسافرت میرن و هم خنده و شادی موقت دارند.ا ...

ولی من معتقدم با تمام مشکلات مالی سقفی بنام خانواده بالای سر دخترشون هست که با طلاق این سقف ازبین خواهد رفت و شاید به ظاهر ایشون راحت تر زندگی کنن اما در باطن دخترشون یک طرف خانوادشو از دست داده و این خسارت با هیچ خسارت مالی قابل جبران نیست.پس بهتره با نگاه اینده راجع به خودشون تصمیم بگیرن نه با نگاه امروز.

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
چون چکهاش برگشت حورده بود حکم جلبشو گرفته بودند داشت میافتاد زندان دیدم آبروم داره میره 

عزيزم مسئوليت كار كسيو به گردن نگير شايد لازم باشه اون ادم بره زندان تا بعدا ياد بگيره درست تصميم بگيره تا وقتي حمايت ناسالم بكنيد مرد مسئوليت پذير نميشه

ولی من معتقدم با تمام مشکلات مالی سقفی بنام خانواده بالای سر دخترشون هست که با طلاق این سقف ازبین خو ...

طلاق ابدا منظورم این نبود من دارم روی مراجعه به مشاور تاکید میکنم.

طلاق ابدا منظورم این نبود من دارم روی مراجعه به مشاور تاکید میکنم.

مراجعه به مشاور کار درستیه.

2740
عزیزم مگه فقط بعد مالی توی جدایی مد نظره؟!!! من به دخترم فکر میکنم و اینکه بینهایت عاشق پدرشه میگم ...

نه ارامش نداشته باشین واس چی پاش وای سی.

نمیخوای جداشی گیر نده بهش و هیچی نگو ....همین جور ادامه بده اگه دخترت مهمه.