2726
عنوان

مستاصل واقعی منم

485 بازدید | 39 پست

دیوونه شدم از دست شوهرم نمیدونم چیکار کنم آرزوی مرگ میکنم ولی یاد دخترم میفتم که بعد از من تنها میشه پشیمون میشم از آرزوم

هممممه چی رو بهم دروغ میگه شاید هیییییچ کس باورش نشه ولی حتی شغلشو بهم دروغ میگه من مطمئنم که بیکاره ولی میگه شغل دارم بهش میگم پس درآمدتو چیکار میکنی میگه فعلا بدهی دارم همه خرج خونه رو من میدم تازه حدکد شصت میلیون هم از جیبم بابت بدهیهاش دادم

به معنی واقعی کلمه ازش متنفرم

خدایا شکرت... به خاطر وجود دخترم و همه عزیزام ازت سپاسگزارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چرا بدهي همسرت رو دادي؟

چون چکهاش برگشت حورده بود حکم جلبشو گرفته بودند داشت میافتاد زندان دیدم آبروم داره میره 

2728

نباید بزاری ازت سو استفاده کنه 

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
شما یه بچه دارین ولی هنوز از وضعیت شعلی همسرتون خبر ندارین حتی نمیدونین بیکاره یا شاغل!!!!؟؟؟؟؟

مطمئنم بیکاره ولی به وقتی بهش میگم دعوا و قشقرق راه میندازه

فرشته جون شوهر منم بعد ۸ سال در امدش رو نمیگه هر چط هم بخوام میگه پول ندارم

درامد رو میدونم بعضی اقایون پنهان میکننبستنی جان اما دیگه شاغل بودن یا بیکاریش که باید معلوم شده باشه بعد این همه سال

حال متکلم از کلامش پیداست
درامد رو میدونم بعضی اقایون پنهان میکننبستنی جان اما دیگه شاغل بودن یا بیکاریش که باید معلوم شده باش ...

به خدا معلومه ولی خودش زیر بار نمیره به همه دروغ میگه حتی به من

2706