2733
2734
عنوان

یه روغن زالو خریدم واسه چاقی صورتم

33553 بازدید | 91 پست

سلام دوست جونیا 

بشه ها امروز یه روغن زالو خریدم واسه چاقی صورتم.شوهرم میگه نزن اگه صورتت رو خراب کنه چی  

میخوام بدونم کسی اصلش رو تا حالا استفاده کرده؟مال من بی رنگه .یه کمم بو تند میده

اصله یعنی؟؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزيزم من روغن خراطين زدم واقعااا تپل شدم  ولي بعدش وايييي چشمت روز بد نبينه كل صوورتم شد جوووش ...

از اولم جوش داشتی من اصلا صورتم جوش نداره می خوام این روغن را بخرم شما چند خریدی. و مارکش چی بود ؟ رنگش چه رنگی بود؟

💕الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2738
عزیزم من واسه صورت استفاده کردم قسمت گونه..خیلی عالی جواب میده.واسه من دوتا شیشه بود تهش چیزی شبیه م ...

اثرش ماندگاره یا اگه استفاده نکنیم مث قبلش میشه؟

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔
اخه دیگه خیلی لاغره صورتم.ولی بدنم خوبه..شانس نداریم که همه جامون خوب باشه یه جامون باید همیشه ایرا ...

منم همینجوری ام حتی یکم چاقم ولی صورتم لاغره 

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔
روغن زالو همون روغن خراطین هست؟ شما از کجا خریدی؟ 

ن فرق داره روغن زالو روغن زالوس😁😁روغن خراطین روغن کرم خاکی😊😊من از سایت موشاپ خریدم یه سال پیش دوتا ۶۰ میل ۱۵۰

♥𝙻𝚘𝚟𝚎 𝚘𝚛 𝚖𝚘𝚗𝚎𝚢?? +perspolis♥�
2706