2737
2739

میدونم اونا که مهاجرت کردن اصلا دلشون نمیخواد که بگن از طریق پناهندگی رفتن...اما لطفا کمکم کنید...اگه کسی ومیشناسید که میتونه این کارو برامون بکنه شمارشو بهم بدید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پناهندگی که اصول نداره ‌.

با یه قاچاقچی حرف میزنی .پول میدی .جونت رو میگیری کف دستت راه میافتی. همین 

اینجا هم یه مشت دروغ باید سر هم کنی .گردنت رو هم کج کنی تا کارت راه بیافته 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
پناهندگی که اصول نداره ‌. با یه قاچاقچی حرف میزنی .پول میدی .جونت رو میگیری کف دستت راه میافتی ...

حالا چرا جونم وبگیرم کف دستم ؟؟؟؟الان با هواپیما میری تو مقصد پیاده میشی مگه اینجوری نیس؟؟اون زمان قدیم بود باید با کشتی واینا میرفتی 

2738
حالا چرا جونم وبگیرم کف دستم ؟؟؟؟الان با هواپیما میری تو مقصد پیاده میشی مگه اینجوری نیس؟؟اون زمان ق ...

اون مال قدیم بود با این موج جدید مهاجرت دیگه واسه ایرانیا و افغانیا پناهندگی نمیدند

حالا چرا جونم وبگیرم کف دستم ؟؟؟؟الان با هواپیما میری تو مقصد پیاده میشی مگه اینجوری نیس؟؟اون زمان ق ...

با هواپیما بری یعنی پاسپورت داشتی

قبول نمیکنن فکر کنم

برای همین زمینی میرن یا با قایق و..یواشکی میرن

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
ممنون اما من توضیحات بیشتری میخوام از اونا که رفتن 

خوب بگید چه کشوری من کشور آلمانم کسایی هستن و گروه هایی ک همه ایرانی های ساکن آلمان هستن خواستید بگید من اسم گروه بزارم تو فیسبوک ان

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ.

دوست برادرم با داییش رفت( دایی 60 ساله بود)

قاچاقی و پیاده از سمت ترکیه رفتن تا انگلستان 

دایی به خاطر سنش پذیرش شد ولی دوست برادرم نه

اما چون داییش پذیرفته شد،اینم غیرقانونی موند پیش داییش و بعد از 5 سال اونم اقامت گرفت( اقامت گرفت نه پناهندگی) الانم راحت چند سال یه بار میاد ایران

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706