2733
2734
عنوان

مامانای مرداد 97

5522 بازدید | 299 پست

یه سلام پر انرژی به مامانای گلی که این ماه (اذر 96)  میفهمن نی نی مرداد 97 دارن... تاپیکو زدم تا با هم اشنا بشیم و تا اخرش با هم باشیم و به هم انرژی و امید بدیم

خدایا به خاطر تمام محبتت شکر ... من و پسرهام

خب خب اول از خودم بگم که هنوز قطعا معلوم نشده باردارم... البته امروز بی بی چک یکم هاله انداخت اما تا آزمایش ندم باورم نمیشه... اگه اکی باشه نی نی من اوایل مرداد میاد دنیا... تا قطعی شدنشم تیکر بارداری نمیزارم.. به امید خود خدا

[QUOTE=48620151]خب خب اول از خودم بگم که هنوز قطعا معلوم نشده باردارم... البته امروز بی بی چک یکم هاله انداخت اما تا ...[/QUOTE

دخملي منم اوایل مرداد امسال به دنیا اومد 

بهت تبریک میگم انشالله که بارداری که صددرصدم هستی 

خدایا اونی بشه که تا اخر عمرم شکرت کنم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

[QUOTE=48620151]خب خب اول از خودم بگم که هنوز قطعا معلوم نشده باردارم... البته امروز بی بی چک یکم ها ...

ممنون عزیزم.... ایشالا یه دخمل سالم و خوشمل بدنیا بیاری

2731

منم از خدا میخوام یه نی نی مردادی بهم بده. که اگه دخملی باشه که چه بهتر. 

۲۶ سیکلم بود بیبی زدم منفی شد. 

دعا کن برام دو روز دیگه پری نیادو بیبی ام مثبت بشه. خیلی دلم میخواد نی نی ام مثل همسرم مردادی بشه. خداجون نی نیِ مردادی بزار تو شکمم. الهی امین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸
منم از خدا میخوام یه نی نی مردادی بهم بده. که اگه دخملی باشه که چه بهتر.  ۲۶ سیکلم بود بیبی ...

26 سیکل که خیلی زوده من 29 زدم منفی بود 30 زدم هاله بعد از نیم ساعت... حالا صبر میکنم تا 37 چون مارک بی بی چکش نوشته 37 بزنیم

منم از خدا میخوام یه نی نی مردادی بهم بده. که اگه دخملی باشه که چه بهتر.  ۲۶ سیکلم بود بیبی ...

ایشالا خدا  از هردوتاش بهت بده  دوقلو  دختر و پسر  

26 سیکل که خیلی زوده من 29 زدم منفی بود 30 زدم هاله بعد از نیم ساعت... حالا صبر میکنم تا 37 چون مارک ...

اره میدونم زود بود . واسه دلخوشی زدم. اخه سه ماهه اقدامم. ماه اول دو روز زودتر شدم. ماه دوم هم سر موقع شدم. گفتم این ماه برای اولین بار برم بیبی چک بخرم و  از نزدیک ببینم و برای دلخوشی بزنم‌ 😆😅

مدیکور قطره چکونی زدم. نوشته یک هفته بعداز تاخیر.  چه مارکی خیلی معتبر و خوبه ؟

2738
ایشالا خدا  از هردوتاش بهت بده  دوقلو  دختر و پسر    

وااااای خدا از دهنت بشنوه. ایشالا ایشالا ایشالا.

ان شاالله خدا هرچی میخوای بهت بده و جواب ازمایشتم مثبت بشه عزیزم و خدا نی نی تو دلت رو که ایشالا حتمااااا هست و وجود داره برات حفظش کنه عزیزدلم.

ماه چنداز اقدامتی ؟

اره میدونم زود بود . واسه دلخوشی زدم. اخه سه ماهه اقدامم. ماه اول دو روز زودتر شدم. ماه دوم هم سر مو ...

دیگه دراین حد نمیدونم    راستش یادمه تو بارداری اولم دوتا مارک خریدم یمیش منفی بود اونیکیش مثبت... هنوز نتیجشو نگه داشتم ولی روی خودش اسمشو نمینویسه فکنم  

دیگه دراین حد نمیدونم     راستش یادمه تو بارداری اولم دوتا مارک خریدم یمیش منفی بود اونیک ...

تازگی که بیبی گرفتی چی مارکی گرفتی ؟ 

اخه میخوام اگر ان شاالله پری نشدم یه مارک خوب و معتبری بگیرم که درست نشون بده . 

وااااای خدا از دهنت بشنوه. ایشالا ایشالا ایشالا. ان شاالله خدا هرچی میخوای بهت بده و جواب ازم ...

ایشااااااااالا.... والا من یه سره اقدام نکردم... از ابان پارسال شروع کردم ولی سر جمع 6 ماه اقدامم

تازگی که بیبی گرفتی چی مارکی گرفتی ؟  اخه میخوام اگر ان شاالله پری نشدم یه مارک خوب و معتبری ب ...

اینی که دیروز منفی بود و امروز هاله مدیکور ه... یادمه حهبه اونیکی کوچیکتر بود اما امروز از چندتا داروخانه پرسیدم فقط همینو داشتن

اینی که دیروز منفی بود و امروز هاله مدیکور ه... یادمه حهبه اونیکی کوچیکتر بود اما امروز از چندتا دار ...

اره داروخانه ها فقط پر شده از مدیکور .  من هرجا میرفتم میگفت فقط مدیکور داره. اخه بعضیا میگن جوابش الکیه‌ 

ولی من تو یه سایت خوندم. مثبتش واقعیه و درسته حتی اگه یه هاله کمرنگ بندازه. 

توکل برخدا . شنبه برو آز بده گلم. بیا اینجا بهم خبر بده‌

اره داروخانه ها فقط پر شده از مدیکور .  من هرجا میرفتم میگفت فقط مدیکور داره. اخه بعضیا میگن جو ...

توکل به خود خدا ایشالا به زودی زود تیکر بارداریتو ببینم  

2706