2733
2734
عنوان

پیشوک زمین گیر شده😭😭😭😭😭

307 بازدید | 15 پست

از دیروز کمرم گرفته ناجور نه می تونم بخوابم نه راه برم نه تکیه بدم حتی تا مطب دکترم نرفتم تلفنی ویزیت شدم 😭😭😭😭

واسم آمپول و سرم نوشته 

دعا کنید خوب شم هم کلاس دارم هم امتحان هم بچه کوجیک😭😭😭😭😭

واقعا ازهمتون میخوام دعا کنید خوب شممممم 

عاحز عاجز شدم هیچکاری نمی تونم بکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ان شالله که خوب میشی عزیزم برات حمد میخونم

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

نگران نباش یه آمپول بزنی زود درست میشه من خواهرم زیاد اینجوری میشد.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
دیروز اومدم پسرمو بغل کنم دستاشو بشورم یهو تو کمرم انگاری یه چیزی ریخت پایین یه درد بدی پیچید فقط وا ...

😭😭😭😭😭😭اخی مامان منم یه بار زانوهاش اینجور شد چند  روز بعدش خوب شد راسی مادر من روغن اُشتر مرغم ب پاش میمالید

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
2706