2733
2734
عنوان

ویتاگنوس یا آگنوگل

| مشاهده متن کامل بحث + 337707 بازدید | 6565 پست
نه عزیزم زعفرون و غیره منظورم بود  بهتر بود ویتاگنوس رو قطع نمی کردی تا وقتی که پریود بشی  ...

چون تاخیرم طولانی شد و گفتم شاید باردار باشم.قطعش کردم.که اگه پریو شدم مجدد بخورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلم  ان شاءالله مثبته  ازمایش بدی خیالت راحت میشه

خودمم امیدوارم.چون سینه درد هم گرفتم.منتها چون مدیکور کاذب داره.با بی بی چک مارک دیگه امتحان میکنم دو روز دیگه.اگه اونم مثبت شد میرم آزمایش.البته من ماه های قبل هم مدیکور میذاشتم.ولی هیچوقت هاله نداشت

2728
سلام گلم ۷روز تاخیرر خیلیه برو آزمایش ،انشاالله مثبته 

آره خیلیه ، ولی چون علامت خاصی نداشتم و بی بی منفی بود احتمال بارداری نمیدادم.الان هم کاملا پررنگ نیست هنوز.میخوام کاملا مطمئن بشم برم آزمایش.آخه من پلی کیستیک هستم.ولی خب این ماه قرص ویتاگنوس مصرف کردم.امیدوارم اثر کرده باشه

چند دوره مصرف‌کردی و اینکه پری هات منظم بود؟!شما قرصشو خوردید یا قطره رو

منظم نبود تقریبا 11 ماه که 6 ماهش رو به دلیل یه مشکل پزشکی جلوگیری داشتم 

قرص اگنوگل

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
خودمم امیدوارم.چون سینه درد هم گرفتم.منتها چون مدیکور کاذب داره.با بی بی چک مارک دیگه امتحان میکنم د ...

مامان شدی ان شاء الله 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
2740
سلام به نظرتون این قرص برای منم خوبه؟یکبارای وی اف کردم منفی شد.به خاطرمصرف دارووامپولهاپریودم کم شد ...

سلام گلم 

برای تنظیم هورمونها و پریود خوبه 

20 صفحه اول تاپیک رو بخون راهکارهایی داره که ان شاءالله به دردت میخوره 

بنظرتون مادرشوهرم این قطره رو بخوره گرگرفتگیش خوب میشه؟بنده خدا خیلییی گرمایه خیلی ناراحتم براش😭

مادر شوهرت باید تخم خرفه و شربت سکنجبین بخوره اگه یائسگی زودرس نگرفته و یائسگیش به موقع است....خرما و ارده و اینا هم نخوره...به سرچی بزن تو نت...درمورد تخم خرفه شربت سکنجبین....ببین چیزی هست...

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.