2733
2734

مستاجر بودیم و میخوایم جابجا بشیم . تمیزی کلی رو که خودم میدونم باید تمیز تحویل بدیم. ولی میخوام بدونم باید خونه رو برق بندازیم و بدیم بهش؟ مثلا طی بکشیم و گرد و خاک قرنیز بگیریم و کابینت ها رو پاک کنیم و اینا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باید تمیز و جارو کشیده تحویل بدی

نه اینکه همه جا برق بزنه ولی تمیز و مرتب 

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم

نه من فقط جارو می کشم آشغال نباشه دستشوييم یه آب میگیرم بعد کلید تحویل میدیم و و سلام.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.

مرسی عزیزانم. واقعا سختم بود که دارم جابجا میشم و کلی اون روز کار اسباب کشی دارم. بعد بخوام خودم یا کارگر چند ساعت هم وقت بذاریم خونه رو برق بندازیم و شیشه پاک کنیم و اینا

2738

تا یه حدی باید تمیز باشه حالا نیاز نیست برق بندازی ولی نه که رو کابینت و هود پراز چربی رو سرامیکا پر از لک تحویل بدین برین خیلی ضایعه مطمئنا پیش خودش میگه چه زن چرکویی بوده

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 

اگه میخوای از مستاجر بعدی حرف نخوری در حد لا اقل برق انداختن حمام و سرویس بهداشتی تمیز باشه  بهتره. من اومدم تو این خونه ها فقط چهار تا جوهر نمک ریختم به توالتش   

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
2706