2733
2734
سلام دوستان ارجمند..........امیدوارم که همگی خوب باشید ........دوست دارم اینجا در مورد انواع لپ تاپ با هم صحبت کنبم........من قص دارم مارک اچ پی بخرم . آیا کسی از شما از این مارک استفاده کرده و راضی بوده؟ ......من خودم اطلاعاتم برای خرید کمه و احتیاج به کمک دارم.......از الان لپ تاپ شوشو که سال 81 خریده استفاده میکنم و مانیتورش 17 اینچه و خیلی بزرگه و سنگیم..البته سونیه..........بهش کفتم برام یکی بگیر...ازم خواست تحقیق کنم............چون اون خیلی وقت ندره.......یه مدل اچ پی دیدم سفید بود و روش طح درا بود...اسم مدلش یادم نیست..میخواستم ببینم کسی از اچ پی راضی هست...قیمتش 740 بدون گارانتی بود...........ممنون میشم راهنماییم کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من toshiba دارم.راضیم .چند سال پیش خریدم.اگه سبک میخوای vaio یه مدل داره تکنولوژی کربنه.خیلی سبکه البته قیمتش هم دو برابره.اگه خواستی سونی بگیری بهتر ه آمریکایی باشه.الان بیشتر چینی هستن
همسر من مارک hp داره 4 ساله که هر روز 12 ساعت ازش کار میکشه و هنوزداره براش کار میکنه.4سال پیش 1400خرید.اگه هزینه اش یرات زیاد مهم نیس sonyاصل هم اگه بخری خوبه یه ماه پیش شوهرم واسه یکی از دوستاش خرید سری z بود خیلی خوشگل بود.حدود 1300 براش دراومد البته اصل بود از این چینیا نبود
اگه تو اون رنج قیمت میخوای به نظرم همون اچ پی خوبه. سونی که تو اون رنج خیلی از بقیه پایینتره چون کلاً قیمت وایو خیلی بالاست. دل که به نظر من بهترین مارک برای لپتاپه ولی نمی دونم الان تو رنج 700 - 800 چیا داره. سایت www.digikala.com رو ببین.
هر روز با دستورات آشپزی و شیرینی پزی سرآشپزباشی همراه باشید. http://sarashpazbashi.com
سلام دویستان..ممنونم که راهنمایی میکنید...راسیتشو بخواهید قدرت خرید سونی رو ندارم علی رغم ایمکه یه مدلش رو دیدم خیلییییییییییییییی زیبا بود..........14 اینچ بود.....من عاشق رنگ سفیدش شدم........ولی 1.20 بود ........من نهایتا تا 900 میتونم .......شوهرم خوش یه سونی سری f جدیدا خریده و همیشه کفیگیر ته دیگ سهم من میشه(: و من با اون قدیمیه کار میکنم که دیگه اعصابمو خورد کرده.....
2738