2737
2734
عنوان

اینم نتیجه رژیم گرفتن من

18658 بازدید | 170 پست

دوستای نی نی سایتیم تشریف بیارین لطفا و اندکی تحمل من همه چی رو از قبل تایپ کردم میفرستم براتون پایان کارم به سوالات و نظراتتون جواب میدم با تشکر از صبوریتون

من عاشقم  عاشق این دنیایه دیوانه  

سلام و خسته نباشین دوستان اگه یادتون باشه من چند ماه در گیر رژیم گرفتنم و واقعا جواب گرفتم بدون اینکه نیاز باشه تحد نظر دکتر باشم و یا برم باشگاه و یا ورزشهایه جورواجور انجام بدم برایه لاغری

امروز اومدم بهتون بگم من واقعا تونستم شدم اون چیزی که میخواستم از همه مخصوصا دلی جان (همون دلی#2299 مهربون خودمون) ممنونم که اولین تلنگر برایه رژیم گرفتنو ایشون به من وارد کردن فقط با رفتن به تایپیکشون که در مورد رژیم لاغری بود و یکسری تحقیق در مورد نوع رژیم هایی که صحبت میکردن کردم که اسمش (رژیم جنرال موتور و رژیم کانادایی) برام سخت بود بالاخره تصمیم گرفتم عملیش کنم دستور هایه غذایشو تقریبا ترکیب کردم یه چیزایی حذف و جایگزین کردم، تو مصرف روزانم وعده صبحانه خیلی کم بود و کم هم موند یعنی کلا وجود نداشت و جدی نبود برام وعده شام رو حذف کردم و موند فقط ناهار که یک وعده کامل غذایی با داشتن همه نوع مواد مفید برایه بدنم بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کلا آدم پر خوری بودمو هستم و همیشه مشغول بازو بسته کردن در یخچال و ناخونک زدن به اضافه غذاها بودم اما الان در یخچالو فقط برایه خوردن سبزیجات و میوه و تنقلات سالم باز میکنم

2728

تو ماه اول و دوم مخصوصا ماه اول هیچ غذایه روغن دار و سرخ شده و برنجی و نانی رو مصرف نکردم به مرور تو ماه دوم اضافه کردم اینهایی که نبود تو غذاهام

من با قد 165 از 1مرداد ماه با وزن 83/4 شروع کردم و الان که پایان آبان ماه با وزن67/5 کاملا راضی ام و فعلا میخوام تو همین رده بمونم تا بدنم عادت کنه به این روال وزن و غذا و اگه بازم تونستم و یا خواستم دوباره کم کنم (البته فعلا که هیچ چربی اضافه ای ندارم به گفته اطرافیانم)

چند کیلو کم کردی تو چند وقت

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

پایان ماه اول یادم افتاد چرا همه چی رو یادداشت نکردم با این کاهش وزن، دست بکار شدم یه تقویم رو میزی تهیه کردم یه برچسب زدم روی هر صفحه از ماهش که سایز باسن،کمر،ران،بازو،دور سینه اون ماهو نوشتم و وزنی که شدم و یک عکس هم از وزن فعلی آخر ماه گرفتم این کار رو آخر هر ماه انجام دادم تا پایان ماه چهارم که 30آبان ماهه امروزه،اینکار بهم ذوق ادامه رژیمم میداد مخصوصا وقتی که آخر ماه ترازو و تقویم رو با متر میوردم اندازه هایه جدیدو یادداشت میکردم و مقایسش با ماه قبل بیشتر بهم انرژی میداد

2738

وحالا این منم که رسیدم به خواستم و تونستم و کاملا هم راضیم و اومدم بگم که شما هم میتونین باید خودتون دکتر بدن خودتون باشین نیاز نیست کسی به اجبار کاری کنه که نمیخواین

پایان

سکوت بانو