2733
2739
حرف دوستمونا میزنه میگه فقط بالاشهر کارمیکنیم که نمادینه ویه دونه اشپزخونه جدا دارن برا تمیزکاری وبش ...

آهان ممنون نه من آشپز خونه دوم ندارم پس بی خیال خودم استرس اینو داشتم آب چکونو کجا بذارم هر چند ماشین ظرفشوییم باشه هر روز که استفاده ندارم از اینایی نیستم که بذارم ظرف جمع بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اشپز خونم جزيرس سينكم رو جزيره دوست داشتى عكسشو ميزارم برات

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
ولی خدایی خیلی جزیره دوست دارم.بد شیکه. حیف 😥😥

انشالا یه خونه بزرگ میخری با یه جزیره شیک

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2731

بچه ها😂😂😂😂😂

تو نت دنبال این آشپزخونه ها بودم 

عکس یکی که از نت برداشته رود و تو تاپیک به عنوان آشپزخونه اش گذاشته بود رو دیدم😂😂😂😂

هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد، متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش😍😍😍
2740
بهار آشپزخونت کپ آشپزخونه منه.فقط مال من رنگ کابینتاشو استخونی زده چی گفتم    

فهمیدم 😂😂😂

هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد، متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش😍😍😍
آشپزخونه من  نگین نتیه ناراحت میشم

عه آشپزخونتون اندازه خونه ماست 😂

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
انشالا یه خونه بزرگ میخری با یه جزیره شیک

مرسی مسی جان😊😊

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
2706