2733
2739
عنوان

جاریم دیروززایمان کرده

2923 بازدید | 185 پست

باهاش قهرم نمیرم شوهرم میگه تونیای من میرم گفتم بروبه من چه قبلا بهش گفتم برای بچه اولش رفتی بزارببین برای بچه تومیادمیگه شماباهم دعواکردیم به منوداداشم چه دیگه چه بهش بگم خوب برو

خدایامرسی بابته شوهره خوبه ودخترعزیزم خیلی دوستت دارم ...برای زندگی بهترم میشه بی زحمت صلوات بفرستین ممنون دوستان خوبم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
شما هم نری بچه برادرشه نمیشه نبینتش که! 

باهاش قهرم اخه

خدایامرسی بابته شوهره خوبه ودخترعزیزم خیلی دوستت دارم ...برای زندگی بهترم میشه بی زحمت صلوات بفرستین ممنون دوستان خوبم  

برادر که نمیتونه ازبرادر بگذره عزیزم

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤
2738

نمیخوام برم بالای منبر ولی خداوکیلی چرا قهر؟من تو عمرن با هیچکس قهر نشدم ازش ناراحتی حرفتو بزن بهش یا ارتباطتو محدود کن ولی قهر به نظرم اشتباست درهرحالتی

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
برادر که نمیتونه ازبرادر بگذره عزیزم

نه نمیگم بگذره اخه میگم من نرم زشته تنهابره منم که قهرم

باهاش قهرم اخه

خب شوهرت که نمیشه به خاطر شما با داداششم قطع رابطه کنه عزیزم. یا آشتی کنید یا بزار بره. اونم واسه شما میاد!

I'm just a tired Mom with a part time job,please be kind and rational so i can be as nice as i usually am
2706