2752
2734
عنوان

تجربه های مهدکودک (مامانهایی که کوچولوهاشون رو مهد می زارند)

| مشاهده متن کامل بحث + 202129 بازدید | 1024 پست
سلام دوستان امیدورام همگی همراه خانواده خوب خوب باشید
بسیار مطالب خوبی بود فقط چون زیاد بود کامل نتوانستم بخوانم
یک موضوع مهم در مورد مهد برای من پیش آمده که خیلی نیاز به کمک دارم
خواهش می کنم کسی تجربه دارد به من هم بگوید
پسر من یک ماه پیش شد دو سالش همین یک فرزند را دارم نوه اول درخانواده خودم در خانواده پدری نوه هست ولی چون پدر شوهر مادر شوهرم به رحمت خدا رفتن خیلی خیلی کم همدیگر را می بینیم یعنی پسرم ایلیا فقط بچه ها رو در حد پارک می بینه از همان 3ماهگی با همه احساس غریبی می کرد خیلی هم بدجور که خوب حالا بهتر شده ول باز هم... تا دوسالگی پیش مامانم بوده که خیلی هم دوستش دارن اما خوب مادرم خودش نیاز به مراقبت داره و ایلیا بسیار وابسته به مامانم تصمیم گرفتم از دوسالگیش بگذارم مهد چون شاغلم
خوب می دانستم اخت شدنش زمان می بره واز روز اول هم مهد فهمید. تا 2 هفته با او حتی درکلاس هم میرفتم با همکاری مهد ومامانم خوب خیلی هم استقبال می کرد جدا سازیش که شروع شد با 20 دقیقه تا حالا که شده 2 ساعت. خوب با مربیش هم جورشده و زود می رود پیشش البته با گریه .راستش از رفتار مهد خوشم آمده. ولی موضوع مهم این هست که از همان ابتدای جداسازی گاهی صبح ها دچار تهوع می شود دربدوورود به مهد. شاید 1 دقیقه هم طول نکشد و بعد هم راحت می شود.
خوب با جستجو در اینترنت خود مهد ودوستان ومشاور وپزشک فهمیدم ایلیا تنها این جور نیست.
وباید صبر کنم تا حل شود خواهش می کنم اگر تجربه ای پیشنهادی دارید مرا راهنمایی فرمایید.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستای عزیزم سلام

منم مجبورم بعد از 2 سال و نیم دوباره برم سر کار.....لطفا یک مهد خوب حوالی خیابون ویلا بهم معرفی کنید.....خیلی ممنون.
زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکی
که همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد.....
دوستای عزیزم سلام

منم مجبورم بعد از 2 سال و نیم دوباره برم سر کار.....لطفا یک مهد خوب حوالی خیابون ویلا بهم معرفی کنید.....خیلی ممنون.
زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکی
که همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد.....
2731
سلام مطلابتون خیلی منو آروم کرد دختر من 1 سالش شده و یه شرایط کاری ایده آل برام پیدا شده و دنبال یه مهد کودک خوب میگردم که بشه آنلاین دخترم رو ببینم تو رو خدا اگه کسی طرف شرق تهران (نارمک- هفت حوض) مهد خوب و تمیز میشناسه بگه
سلام،من تازه این تاپیک رو پیدا کردم،هر چند که اندکی قدیمیه ولی امیدوارم هنوز مراجعه کننده داشته باشه
خواستم بپرسم اینجا کسی در مورد مهدهای محدوده ملاصدرا بخصوص یاسمن، امید مادر، زلال و یزدان مهر اطلاعی داره،ممنون میشم جواب بدین
سلام منم پسرم 18 ماهشه و من از تنهایی تو خونه کلافه شدم و میخام برم سرکار اخه من پرستارم و دنبال بیمارستانیم که نزدیک مهد باشه تاحالا عذاب وجدان داشتم اما حالا میبینم هستن کسایی که نی نی هاشون از نینی من کوچکتره شنیده بودم تو مهد به بچه ها ارامبخش میدن تا بخوابن منم ازین خیلی میترسم
یکی از راههای خوشبخت ماندن:چیزهایی که ناراحتتان میکند را رها کنید
سلام دوستان
میشه یه مهد خوب بهم معرفی کنید منطقه 5
کاشانی اریاشهر فردوس
ممنون میشم
دختر 2 سال و 8 ماهشه
فقط میخوام بره بازی کنه و یه چیز یاد بگیره همین
دلـــــم گرفته ای دوســــــت هوای گــــــــــــــــــــــــــــــــــــــریه با من هوای گریه با من

من رفتم مهد دنیای رنگین شمس تبریزی میرداماد.

البته چند ماه پیش رفتم با خانم زبیح اللهی حرف زدم.نیمه وقت ندارن.پله هاش خطرناک بود،آشپزخونه کثیف بود.مدیر به کارمندش علامت داد رفتن اتاق آماده بازدید کردن.خیلی رفتار تصنعی داشت اما چهره اش عصبی بود هی لب هاش گاز میگرفت.مهد با همسرش اداره میکنه اما همسرش فکر کنم فامیلیش گنجی بود ،مرد با شخصیتی بود،به نظرم خیلی مدیرتر بود نسبت به همسرش،پرستیژ بالاتری داشت نسبت به همسرش.فضای مهد گرم بود،

دو دل بودم.نیمه وقت قبول نکردن.محل کارم نزدیک اونجاست،مولود هم باید سر بزنم،فعلا بچه ام پیش مامانم هست اما بعد عید دیگه باید بزارم،یکی از همکارم رفته دنیای رنگین میگفت برای مشاوره یه خانمی جدیدا مدیر اونجا شده و خیلی میگفته که همه چی عالی و... اما گفت از مدیرش خوشم نیامد چون به شدت تصنعی رفتار میکرد.دیگه همه آنقد عاقل هستن وقتی میان مهدی میبینند بفهمن چطوریه.میگفت انگار مدیر مدرسه هست تا مهد .مامانا بیایید همه کامنت بگذارید ببینیم مهدها الویت های مهم والدین دارن یا نه و از کامنت های هم استفاده کنیم.

بنظر منم بردن بچه به مهد کودک واقعا تصمیم درستیه البته تو این دوران کرونا رو نمیدونم واقعا چون خودم هم کودکم رو نمیبرم الان ولی وقتی شرایط بهتر بشه شاید گزینه ی واقعا خوبی باشه . ضمن این که داشتم این سایت تجهیزات مهدکودک بازی سازان رو میدیدم و خیلی از مادر ها بچه هاشون رو میبرن خانه ی کودک یا مهد کودک!