2737
2739

من پسرم که به دنیا امد خواهر و برادرم براش پلاک و زنجیر اوردند.حالا خواهرم دو قلو بارداره و اذر زایمان میکنه.چون یه خورده دست و بالمون خالی بود .بههمسرم گفتم همون  و تا پلاک ببرییم عوص کنییمو برا دو قلوها پلاک جدید ببرییم.از اول ماه صفر هم قرار بود برییم نرفتییم.تا امروز مرخصی گرفت برییم.که پدر شوههرم امد .تا شام اوردم خوردییمو اخبار گوش کرد رفت.هرچی همسرم گفت دیر شده گوش نکردم گفتم برییم .رفتتیبم. دوتا معازه باز بود .پلاکا نشون دادم .چن تا قیمت گرفتم.دیدم خیلی پیش از حد اجرت و سود میگره .گفتم نمیخواههم.وقتی امدم ماششبین دیدم یه دونه پلاک هست.برگشتم معازه گفتم .میگه دادییم بهت .حالا هرچی ماشیین گشتم نبود .گم شد.به نطرم اصلا نداد بههم.

برا شادی روح مادر شوهرم لطفا صلوات بفرستید ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حیف پلاک اصلا استعاده نشده بود.نمیدونم چه طور ممکنه از تو جعبه بیفته .امتحان کردم محکمه.اعصابم خورده.برعکس پلاک خواهرم سنگین تر بود.خیلی ناراحتم

2738

عزیزم ذکر     یا حکیم        را بگو و بگرد . برای پیدا شدن گمشده بسیار عالیه

خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .

الان امدییم خونه یاد دوربیین افتادم.شوهرم میگه ول کن .ولی دلم میسوزه .زنگ زدم  110 میگه برو کلانتری مشاوره بگیر با مامور برو فیلم ببین.ولی همسرم مخالفه

کل ماشیین هزار بار گشتم.مسییر سه بار  رفتم.اخر وقت بود.برق اون منطققه رفته بود.اصلا دو روزه همش بد میارییم.چن روز پکییج خراب بود.دیروز و ام وز کلی هزیینه تهمییر دادییم .تا امدییم بریبم.پدر شوههرم امد.اعصابم از دست ااونم.داعونه .بی هماهنگی وقت و بی وقت میاد خونه

فک نمیکنم طلافروش بخاطر یک پلاک خودشو خراب کنه حتما ی گوشه کناری افتاده

همسرمم همیین میگه ولی سه نفر بودند .اون نفر سوم نرمال نبود.من با عجله رفتم.دوتا زنجییرهم با پلاک ها بود.هی میگفت اینم مال خودته.بی خود سوال میپرسسید.منم بچه بعل با عجله اصلا دقت نکردم