2737
2734
میخام مصاحبه بدم خیلی میترسم.میگن احکام وسیاسی بیشترمیپرسن میشه اگه اطلاع دارین بگین
خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ازم پرسید که شما راهپیمایی روز قدس می رفتین؟منم به دروغ گفتم اره بعدش گفت نمازشم می موندین؟من با خودم گفتم مگه نماز داره؟بعد گفتم نه....گفت چطور میشه؟بعد یادم اومد که بعله روز قدس همون نماز جمعه برگزار میشه دیگه.چون اخرین جمعه ماه رمضان هست
2738
- اگر رهبری ( ولی فقیه ) در مورد موضوعی نظری متفاوت با مرجع تقلید شما داشته باشه به کدامیک بایستی عمل کرد؟

خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم
فقط به خودت مسلط باش و خیلی هم براشون خالی نبند این مصاحبه ها بیشتر جنبه سنجش افرادو داره و سوالها هم معمولا بی ربط هستن مثلا از یکی از دوستای من پرسیده بودن کفن میت چند تیکه هست و انقدر درباره میت پرسیده بودن که حالش بد شده بود مطمین باش اونا تمام اطلاعات و سوابق خانوادگی تو از هفت پشت قبل دراوردن

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

2706