2737
2739
عنوان

هرکی تونسته اگزمای پوستیشو درمان کنه،بیاد☺

| مشاهده متن کامل بحث + 14155 بازدید | 42 پست

الف) عرق رازیانه شبی یک لیوان به همراه کمی عسل (۱۲۰ شب)

ب) بادکش وسیع در محل درگیری سلولیت یک شب درمیان (۴۰ مرحله)

ج) روغن مالی با روغن سیاه دانه هرشب (۸۰ شب)

د) ارده با شیره انگور هفته ای ۳ الی ۴ وعده صبحانه (۴ ماه)

و) اگه روغن مصرفی را به روغن کنجد ـ زیتون ـ دنبه و حیوانی (گاوی) تغییر دهید نتیجه سریعتری

می گیرید.

۲- درمان اگزما : با توجه به شرایطی که توضیح دادید این اگزما سودایی است.

الف) سرکه انگبین زرشکی طبق دستور که در بخش بیماریهای پوستی آمد.(۱۲۰ شب)

ب ) دو قاشق غذاخوری خاکشیر با یک لیوان آب جوش ولرم شده صبح ناشتا میل شود.(۸۰ شب)

ج) ترک مواد سودازا مخصوصا (سرخ کردنیها ـ بادمجان ـ فلفل ـ سیر ـ عدس ـ گوشت گاو ـ چای ) ۴۰ روز

د) مصرف آش جو (بدون رشته) هفته ای  سه وعده به عنوان ناهار (۴۰ روز)

ه) حجامت عام ماهی یکبار ۱ الی ۳ مرتبه

* توجه : هرگاه به نتیجه رسیدید حجامت را متوقف کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم نه ولی دوستم 

کاری که کرد اول از همه کبدشو پاک سازی گرد 

یعنی با خوردن عرق کاسیامون خییییییلی خوب شد 

البته باید حتما الان باشه 

من نمیدونم برم یا بمونم کاری بکن 
2728

سیما بانو برات می نویسم ولی نمی دونم چرا وسطش قطع میشه منم با سهیلا تورنتو هم نظرم محصول هربکس خیلی خوبه هم لوسیونش هم ماسکش و هم کرم ضد حساسیتش که شما چون اگزما داری این کرم خیلی خوبه من برای زخم بستر هم معرفی کردم اونم جواب داده

سلام درود۰۹۳۹۰۲۶۵۸۸۶ شمارش نوشتم بخونید من سالها بود که درگیر پسوریازیس بودم همه راه هارو رفتم از کورتون گرفته تا غیره خوب نشدم که هیچ با قرصهای کورتون دار بدتر هم شدم به لطف خدا یه طب سنتی معروف قدیمی تو سمت اردبیل که کارش محشره معجزه واقعی میکنه کرم گیاهی دست ساز درست میکنه که کلا پسوریازیس یا اگزما باشه از بدن میبره خیلی موثر بخش هستش بی نهایت نظیرش هیج جا نمیشه پیدا کرد  هدف ازاین پیام به هم بیمارانم کمک کنم که امید داشته باشن که درمان داره خدابزرگه دعام کنید که خدایی هم هست دره شفایی بازگزاشته

2738
عزیزم،شما مگاکورت رو چه مدت زدی و عوارض نداشت؟

سلام عزیزم کلا مگاکورت یه نوع کورتون هست و تا جایی که میدونم حداکثر تا یک هفته باید استفاده بشن چون اگر ادامه دار استفاده کنی پوست رو نازک و حساس تر می کنن. برای همین اکثر پزشک ها برای دوره کوتاهی تجویز می کنن. اگر اگزما داری بهم بگو بیشتر راهنماییت کنم. 

الحمدلله رب العالمین ( خدایا شکرت)
سلام عزیزم کلا مگاکورت یه نوع کورتون هست و تا جایی که میدونم حداکثر تا یک هفته باید استفاده بشن چون ...

اگزما ندارم آلرژیه ودکتر مگاکورت تجویز کرد ولی خب میترسم نازک بشه پوستم

شما چند وقتی مصرف کردین؟و بعد از قطع برنگشت؟

من برای اگزما چند سال پیش دکتر برام تجویز کرد اونم تا جاییکه یادمه زیاد مصرفش نکردم چون گفتم اگه زیاد و دوره طولانی تر از یک هفته ده روز مصرف بشه پوست رو نازک می کنه. برای من وقتی قطع می کردم و یه سری موارد که باعث تشدید اگزما میشد رو رعایت نمی کردم دوباره بر می گشت. ولی شما طبق دستور دکترت برو جلو ضمن اینکه احتمالا موارد مصرف یا منع مصرف مواد غذایی خاصی هم فکر کنم داشته باشی. کلا سعی کن هرچی که باعث کاهش آلرژیت میشه رو رعایت کنی که مجبور به استفاده زیادی مگاکورت نشی

راستی کلا سعی کن از مرطوب کننده های خوب برای پوستت استفاده کنی. من جدیدا کرم لیمپیو مصرف می کنم که خدا رو شکر خیلی راضیم.

الحمدلله رب العالمین ( خدایا شکرت)
من اگزمای پوستی دارم فقط در ناحیه کانال گوش!!! درمانهای مختلف هم امتحان کردم که همه پمادها تا وقتی م ...

عزیزم خوبی یسوال دارم اگه سایت هستی این تگزمایی ک گفتید چه علایمی داره ؟؟دردهم دارید ؟؟یاخارش

وخدایی که بشدت کافیست
عزیزم خوبی یسوال دارم اگه سایت هستی این تگزمایی ک گفتید چه علایمی داره ؟؟دردهم دارید ؟؟یاخارش

سلام   

علایم اولیه اش خارش هست و مرطوب شدن گوش ولی به دنبال خاروندن و دست زدن به اون ناحیه کم کم زخم و التهاب و درد هم ایجاد میشه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706