2733
2734
عنوان

اي وي افي هاي اقدامي دي و بهمن ٩٦

450 بازدید | 66 پست

من ميخوام براي اي وي اف اقدام كنم البته بچه دوممه و به اميد خدا ميخوام براي دومي دست به كار بشم 🤗🤗🤗 

هر كس تو اقدامه بيايد با هم باشيم كه به هم قوت قلب بديم و از راهنمايي هاي هم استفاده كنيم ❤️😘

تو نیکی میکن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بعضی ها چه دل خوشی دارن ...بابا یک بچه که داری ..حالا مجبور بچه دوم بیاری ..این همه استرس و هزینه آی ...

من در حال اقدام به ای وی اف هستم ..‌خیلی کار پر استرس و پر هزینه و داروهای هورمونی سیستم اعصاب  منو به هم ریختن ...آگه یه بچه داشتم هرگز اقدام نمیکردم ..

2742
2738
سلام منم این ماه پروسه ای وی اف دارم. راستی بعد از سونوی اول دوهفته طول میکشه واسه تخمک کشی ؟

تقریبا روز چهارده پریود تخمک کشی هست یا ممکنه یکی دوروز اینور اونور بشه

🌸هرچه در فهم تو آيد  آن بود مفهوم تو🌸
بعضی ها چه دل خوشی دارن ...بابا یک بچه که داری ..حالا مجبور بچه دوم بیاری ..این همه استرس و هزینه آی ...

خوب من عاشق بچه ام 😂😍

من در حال اقدام به ای وی اف هستم ..‌خیلی کار پر استرس و پر هزینه و داروهای هورمونی سیستم اعصاب   ...

بچه اولمم اي وي اف كردم و نظر شمارو داشتم، راستش داروها خيلي ادمو اذيت ميكنه ولي الان كه بچه ام بزرگ شده دلم ميخواد تنها نباشه 

2706