2733
2739
عنوان

اگر بفهمين...

345 بازدید | 17 پست

ي فيلم ديدم .. 

مادر از طريق پليس متوجه شد دختره ١٧ سالش يك ساله ف ا ح ش گ ي ميكنه 

يك ان فكر كردم مادر بودن خيلي سخته! چ دردي داره اينو بفمي بعد اين همه سال زحمت

شما بودين چكار ميكردين

ایشالا هر وقت داعش كامل نابود شد و دیگه با وانت و ون گشت ارشاد از رو مردم رد نشدن و اسیدی پاشیده نشد و سفارتخونه‌ای آتیش نگرفت و کنسرتی لغو نشد و... اون موقع جشن ميگيريم
اگه خارجیه.منم این فیلمو دیدم..خیلی بی محتواست

كاري به فيلمه ندارم كلا سخته 

قلب ادم فشرده ميشه

ایشالا هر وقت داعش كامل نابود شد و دیگه با وانت و ون گشت ارشاد از رو مردم رد نشدن و اسیدی پاشیده نشد و سفارتخونه‌ای آتیش نگرفت و کنسرتی لغو نشد و... اون موقع جشن ميگيريم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این چه فکریه میکنی. بهتره فکرای خوب بکنی. فکر کن اگه تو لباس عروسی ببینیش چقدر ذوق میکنی.  

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
باید یه تلنگر اساسی پدرو مادر به خودشون بزنن.خلاصه تربیت خودشون بوده

ولي چقدر سخت 

اين يا اعتياد يا هر بزه اي 

خيلي سخته

2738
این چه فکریه میکنی. بهتره فکرای خوب بکنی. فکر کن اگه تو لباس عروسی ببینیش چقدر ذوق میکنی.   &nb ...

اره اخه خالم معلم دبيرستان ي دختره با گل گرفتنش كه مامان خودش فرهنگي بوده

ميگه مامانه عين ابر بهار گريه ميكرد

به نظر من خانواده خیلی مهمه واین که توزندگی به چه چیزایی بها بدی.من با توجه به شرایط خونواده پس خیلی کم پیش میاد.وقتی تواون شرایط قرار نمیگیری پس بیخودی لازم نیس نگران باشی.

خدایا مواظب دخترام(هونیا و هانا) و شوهر مهربانم و خودم باش.
به نظر من خانواده خیلی مهمه واین که توزندگی به چه چیزایی بها بدی.من با توجه به شرایط خونواده پس خیلی ...

منظورم فقط ف...گي نبود 

حتي اعتياد سيگار..

اره اخه خالم معلم دبيرستان ي دختره با گل گرفتنش كه مامان خودش فرهنگي بوده ميگه مامانه عين ابر بهار ...

عزیزم ربطی به فرهنگی بودن نداره.همین مادر فرهنگی شاید اصلا وقتی برا دخترش نداشته اونقدمثلا سرش شلوغ بوده.من خودم بشخصه هیچوقت به همچین چیزی فک نمیکنم.

اره اخه خالم معلم دبيرستان ي دختره با گل گرفتنش كه مامان خودش فرهنگي بوده ميگه مامانه عين ابر بهار ...

الان محیط خیلی ناجوره. بهتره بچه ها رو طوری بزرگ کنیم که بهمون ایمان داشته باشن و بتونن با ما به راحتی درددل کنن. آدم باید تلاششو کنه و بقیه رو به خدا واگذار کنه.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
منظورم فقط ف...گي نبود  حتي اعتياد سيگار..

منم منظورم همه چیه دیگه.وقتی دوستاشو بشناسی وقتی خودت ببری وبیاریش و....وقتی خود بچه باهات دوس باشه دیگه اونقد نگرانی پیش نمیاد.البته ته دل آدم بالاخره یه نگرانی هس ولی نه به این شدت.

الان محیط خیلی ناجوره. بهتره بچه ها رو طوری بزرگ کنیم که بهمون ایمان داشته باشن و بتونن با ما به راح ...

كلا ولي سخته ادم دلش به حال اون مادر ميسوزه سرمايه زندگيش و جونيش

2706