2737
2739
عنوان

چطوری بپزم؟؟؟

223 بازدید | 18 پست

خانوما من دو سه روزه شروع کردم فرنی میدم ب پسرم 

اول ی دستوری بود نوشته بود با شیر پاستوریزه بذارین 20 دقیقه بجوشه بعد فرنی درست کنین ک من همینطور درست میکردم

الان یکی دیگه خوندم  نوشته با اب درست بشه یا شیر خشک و با شیر گاو نباشه

میخواستم ببینم شما چطوری میپزین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اول شیر رو بجوشون بعدش که سرد سرد شد یه فنجون شیر بریز تو یه قابلمه کوچولو یه دو قاشقم ارد برنج بریز یا یه کوچولو شکر زیرشو کم کن بزار غلیظ بشه زیاد غلیظش نکن چون کوچولو ان خوردنش سخت میشه وقتیم خاموشش کردی دو قاشق پودر بادام بدون پوست بریز 

درسته همتونو خیلییی دوست دارم💕 درسته همتون خیلیییی عشقین💕ولی با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم 💕
2740
با شیر خودت سخت نیس؟؟؟اخه ی لیوان باید باشهدرسته؟؟

اول که خیلی کم میخوره بچه در حد یکی دوقاشق،اول با آب میذاشتم میپخت اخر سر یه کم شیر خودم میریختم رقیق میشد که راحت بخوره و یبسم نشه بعد هشت ماه به بعد با شیر پاستوریزه دادم وقتی به مقدار کم تو غذا بدی مشکلی نداره فقط خالیشو باید بعد یکسالگی بدی

زير يك سال شير گاو براي بچه خوب نيست

اخه من پرسیدم گفتن که اون فرق میکنه شیر گاو رو خالی نده بهش وگرنه شیر برنج و فرنی فرق میکنه قضیش

درسته همتونو خیلییی دوست دارم💕 درسته همتون خیلیییی عشقین💕ولی با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم 💕
اول که خیلی کم میخوره بچه در حد یکی دوقاشق،اول با آب میذاشتم میپخت اخر سر یه کم شیر خودم میریختم رقی ...

اهان پس با اب بپزم بعدش ی کم شیر خودمم بریزم توش

مرسی عزیزم ک وقت گذاشتی

من چون بچم شیر خشکیه با شیر خشک درست میکردم بعضی وقتام با شیر گوسفند

الان که یه سالش شده با شیر گاو درست میکنم

همیشه غمگین ترین لحظات را عزیزترین کسانمان به ما هدیه میدهند.  
2706