2737
2734

سلام عزیزم .25 آذر سال گذشته من و همسرم و دخترم که دقیقا هجده ماهه بود با هواپیما رفتیم کربلا.....

سخت بود یه کم، اما راحت میشد تحمل کرد..

یکی از بهترین سفر عمرم بود..البته قبلش هم من و همسرم دوتایی رفته بودیم کربلا

دخترم رو دوش باباش بود و ضریح پاک امام حسین و چسبید و ول نمیکرد...

حتما سه تایی مشرف بشین...عااالیه

از ویروس  اینجور چیزا هم نترس..ما که برگشتیم سه تایی سرماخوردیم و سریع خوب شدیم

ماما ام .پیج اینستاگرامم midwifery.motahare

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم .25 آذر سال گذشته من و همسرم و دخترم که دقیقا هجده ماهه بود با هواپیما رفتیم کربلا..... ...

ممنونم خداروشکر ما هم یه بار رفتیم الان پسرم ۱۵ ماهشه بیشتر نگرانیم از همون ویروس و این چیزا و غذا هست آخه هر غذایی رو نمیخوره 

بازم ممنون دل گرمم کردی انشاالله خدا خودش با دعای امام حسین و حضرت علی ع و ... کمک میکنه و مواظبش هست

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید  

عزیزم  بچه من یکسالشه حدود یک ماهه که رفتیم کربلا به جز دستپخت خودم چیزی نمی خوره

من گوشت فریز شده و هویج و جوی پرک و ..... رو بردم با پیک نیک مسافرتی خیلی کوچیک فقط باید مخزن گازش رو در بیاری .مخزنش کربلا ونجف بود اونجا بخر.پیک نیک رو فرودگاه نجف گرفتن وگرنه عکسش رو برات میفرستادم ببینی چقدر کوچیکه.

از غذاهای اونجا به بچت نده اسهال واستفراغ میگیره

در ضمن اسپری کلد ماریس رو بخر عالیه برای جلوگیری از سرماخوردگی

ما که سالم برگشتیم...‌‌.... التماس دعا

عزیزم  بچه من یکسالشه حدود یک ماهه که رفتیم کربلا به جز دستپخت خودم چیزی نمی خوره من گوشت فریز ...

ممنونم عزیزم اتفاقا منم تو فکرم بود از اون پیک نیک مسافرتی ها ببرم اما فکر میکردم نمیشه این کار رو کرد

فقط یه سوال تو فرودگاه ایران هم نذاشتن که ببری پیک نیک رو؟

عزیزم  بچه من یکسالشه حدود یک ماهه که رفتیم کربلا به جز دستپخت خودم چیزی نمی خوره من گوشت فریز ...

بابت اسپری  و راهنمایی هم اواقعا ممنونم

2738
ممنونم عزیزم اتفاقا منم تو فکرم بود از اون پیک نیک مسافرتی ها ببرم اما فکر میکردم نمیشه این کار رو ک ...

سلام عزیزم ببخشید دیر شد

فرودگاه امام ایرادی نداره فقط بدون مخزن ببر ولی فرودگاه نجف گرفتن

مدیر کاروان گفت چون پیک نیک کوچیک و بامزه است نیروهای امنیت خوششون اومده و الکی برش داشتن.شما توی بار بزار که نبینن الکی بر میدارن وگرنه از نظر امنیتی بدون مخزن مشکلی نداره