2733
2734
عنوان

استرس در بارداری

225 بازدید | 16 پست

بچه ها یه سوال دارم هرکی میتونه جواب بده اگه اطلاعاتش دقیقه 

من از اول بارداریم تا الان شاهد عصبانیتهای شدید بودم و استرس های زیاد  

بنطرتون بچه من یه بچه بداخلاق و عصبیه ؟؟

آغاز کسی باش که پایان تو باشد

ان شاالله ك نميشه 

ولي متاسفانه يا خوشبختانه تمام حالات روحي مادر روي جنين تاثير مستقيم داره

يكي از دوستهاي من شرايط بدي براش تو حاملكي پيش اومد يعني يكرهفته پر استرس 

و البته كلا زياد عصبي ميشد از دست بچه هاي قبليش

بچه اش نوزادي خوب بود ولي الان عصبي

هرچه دلم خواست نه آن میشود ..هرچه خدا خواست همان میشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره خودمم از همین میترسم بچه ها توروخدا واسم دعا کنید من اصلا اعصاب یه بچه عصبی رو ندارم شوهرم ادم اروم و ریلکسیه بیش از اندازه  و این ریلکسی بیش از اندازش منو هی عصبی میکنه  خیلی داد زدم تو طول بارداریم  تا نامزد و عقد بودم همچی عالی بود همه میدونستن همچی عالیه  اما وقتی عروسی کردم یه چهارماه بعدش  انگار چشممون زدن یهو از این رو به اون رو شدیم هردومون شوهرم همون ریلکسی و اینارو داره ولی بعضی کاراش رو مخه منم که حرصی و جوشی شدم همش 

آغاز کسی باش که پایان تو باشد
اره خودمم از همین میترسم بچه ها توروخدا واسم دعا کنید من اصلا اعصاب یه بچه عصبی رو ندارم شوهرم ادم ا ...

سوره العصر رو بخون بچه آرومی خواهی داشت😇😊

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2738
دیگه فایده ای نداره اخه  من ۱ روز دیگه باید بچم بیاد

الان بخون سه مرتبه ،سورش کوچیکه

تو دوران شیردهیم خیلی تاثیر داره

تمام فکرات رو بچه تاثیر داره

پس اون موقع هم ارامشتو حفظ کن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
الان بخون سه مرتبه ،سورش کوچیکه تو دوران شیردهیم خیلی تاثیر داره تمام فکرات رو بچه تاثیر داره پس ...

سلام من تو بارداری خیلی زیاد خوندم سوره والعصر رو روزی 10 .20 بار....اما الان پسرم پدرمو درآورده.خیلی گریه میکنه.شبا نمیذاره بخوابم.چرا واسه من تاثیر نداش پس  

الان  تو 6 ماهه.دارم از بیخوابیا دیوونه میشم خیلی عذاب میکشم از بیخوابی

سلام من تو بارداری خیلی زیاد خوندم سوره والعصر رو روزی 10 .20 بار....اما الان پسرم پدرمو درآورده.خیل ...

خب بچه باید گریه کنه 🙄حتی بچه های ارومم گریه میکنند

تو باید بررسی کنی علت گریه های بچت چیه

مثلا میگن بچه ای که شیر بخواد اخرین مرحله واکنشش  گریست ،اگر به این مرحله برسه دیگه لج میکنه نه شیر میخوره نه اروم میشه

یا شاید دلپیچه داره ،یا بعد شیر خوب اروغشو نمیگیری البته پنج دقیقه بعد شیر خوردن باید گرفت

یا شاید شکمش خوب کار نمیکنه

بچه های شیر خشکیم شبا خیلی گریه میکنند چون شیر خشک دیر هضمه

و....

در این زمینه خیلی ها گفتن که خوندن قران واین سوره باعث خوش اخلاقی بچشون شده

من خودم وقتی عصبانیم میخونم اروم میشم

ا

سلام من تو بارداری خیلی زیاد خوندم سوره والعصر رو روزی 10 .20 بار....اما الان پسرم پدرمو درآورده.خیل ...

دختر منم همين طور بود من والعصر زياد مي خوندم و ارامش هم داشتم

اما كوليك و دل درد ربطي ب استرس نداره عزيزم

بذار بزرگتر بشه ميبيني چه ارامشي داره بچه ات به نسبت هم  سن هاش

دختر منالان سه سالش واقعا ارامش داره و عصبي نيست الحمدلله 

هرچه دلم خواست نه آن میشود ..هرچه خدا خواست همان میشود
دختر منم همين طور بود من والعصر زياد مي خوندم و ارامش هم داشتم اما كوليك و دل درد ربطي ب استرس ندار ...

وای واقعا؟؟یعنی من ارزومه 2 .3 سالش شد آروم باشه اذیتم نکنه .امیدوارم کردی عزیزم

2706