2733
2734
عنوان

جادو طلسم

10055 بازدید | 25 پست

سلام خونواده ی همسرم خیلی به جادو اعتقاد دارن من مطءنم که واسه همسرم دعا اینا نوشتن چون یهو تو ماه خیلی وابسته ی مادر و خواهرش میشه جوری که حاضره زن و بچه شو بزاره بره پیششون، نمیدونین چه جوری میشه این خرافات رو باطل کرد یا از بین برد؟؟

ماهم اززنداداشم ومامانش میترسیم....خودش که هرکس چیزی بهشون بده اصلانمیخورن.....ماهم هروقت اون چیزی بیاره ایت الکرسی میخونیم بعدمیخوریم....

نی نی جووونمبیاتودلممم.......  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهم اززنداداشم ومامانش میترسیم....خودش که هرکس چیزی بهشون بده اصلانمیخورن.....ماهم هروقت اون چیزی ب ...

واقعا موندم تو‌دنیای امروزی هنوزم به اینجور خرافات اعتقاد دارن و عمل میکنن!!

2731
جادو اخر عاقبت طرفو سیاه می کنه ما هم تو فامیلامون زیاد داریم همشون بدبخت شدن خدا قهرش می گیره تو خو ...

جدی ،خدا بکنه هرکی جادو کنه به خودش برگرده

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2738
واقعا موندم تو‌دنیای امروزی هنوزم به اینجور خرافات اعتقاد دارن و عمل میکنن!!

ايت الكرسي و چهارقل وقتهايي كه شوهرت اينجوري ميشه به اب بخون و بده بخوره هرچي بهش داده باشن خوردني باطل ميشه 

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.

اینی که شما میگی دعای مهر و محبته نه جادو جنبل.شما خودتم میتونی بسم الله الرحمن الرحیم بخونی به غذا فوت کنی به نیت افزایش محبت بدی همسرت و خانوادت

اگر هر روز آیت الکرسی بخونی جادو روتون اثر نمیکنه.مگر از اون جادوهایی که میبرن خاک میکنن.

اون تاپیک قفل بود نظرم رو اینجا مینویسم

در قرآن بعد از آیاتی که مربوط به داستان هاروت و ماروت و جادوی بین زن و شوهر هست اومده "وَمَا هُمْ بِضَآرِّينَ بِهِ مِنْ أَحَدٍ إِلَّا بِإِذْنِ اللَّهِ " هیچ جادویی بدون اذن الهی به کسی اثر نمیکنه..

فقط باید توکل کنیم به خدا و از خودش بخوایم هر کی هر کار کرده برامون باطل کنه

خدا خودش راهی ایجاد میکنه که جادو باطل بشه بدون اینکه ما روحمونم خبردار بشه

اخرت اين افراد ميزان ندارن مستقيم تو جهنم سقوط ميكنن 

واقعا حقشونه

کسی که اینقدر سیاه دله که زندگیه کسی رو خراب میکنه

تو هر دو دنیا باید تقاص پس بده

برامون دعا کنید

هر روز چهار قل وایت الکرسی میخونم

اما صبرم داره هی کمتر میشه😥😞😢

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
اون تاپیک قفل بود نظرم رو اینجا مینویسم در قرآن بعد از آیاتی که مربوط به داستان هاروت و ماروت و جا ...

میدونی برای چه کسانی اثر نمیکنه کساییی که فارق از هر گونه گناه هستن نه ما که شیطان. تو یه جاهایی از زندگیمون هست مثل غیبت

2706