2733
2734
عنوان

برق بدن

3423 بازدید | 24 پست

بچه ها من 3 شب و روزه حالت برق دارم یعنی به هر چی دست میزنم جرقه خفیف ایجاد میشه دستگیره، پتو، متکا ،هر چی...موقع خواب به خاطر این جرقه ها از خواب میپرم خیلی چیز بدیه وقتی مدام تکرار بشه به نظر شما علتش چی میتونه باشه؟

💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تایپ نکن خاهر من تاپیک نززن قصد جون مارو کردی عااایاا؟؟؟😲😀😀😀😀😀

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
2740

ب  دور از شوخی یه بار یه سخرانی گوش دادم گفت واس اینک برق بدنتون خارج بشه از تنتون صبح زود ک پامیشین از یک تا پنج اروم اروم بشمارین روی سنگ طبیعی وایسین مثل سنگ راه پله ک برق از بدنتون خارج شه

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

وااای منم خیلی اینطور میشم،مخصوصا موقع پیاده شدن از ماشین،یااا جارو کشیدن خونه،یا وقتی روفرشی می پوشم و زیاد جنب و جوش دارم تو خونه،حتی پیش اومده طرف بهم دست داده،برقم گرفتتش  

منم یه مدت اینجوری بودم ..  ب پتو دس میزدم یه جرقه هایی میزد عشق میکردم ..مخصوصا تو تاریکی

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2706