2737
2739
عنوان

سعد حریری

173 بازدید | 9 پست

سلام

اول اینکه خانمای سیاست دان پشت پرده ماجرای سعد حریری چیه؟ چرا رفته عربستان ، خودش با میل خودش رفته یا به زور؟ البته میدونم تابعیت عربستانی هم داره و متولد ریاض هم هست

دومم اینکه به چشم برادری نمیدونم چرا ازش خوشم میاد  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بحث سیاسی کاملا ممنوعه...نی نی یار گفتند تاپیک میترکه و فرد خاطی بدون تذکر قطع دسترسی میشه..

یک صبح جمعه پا میشی میبینی یه مرد پر ادعا با بی تدبیری، مملکت را به دامن تفرقه و آشوب انداختهیه صبح جمعه دیگه هم پا میشی میبینی یه مرد بی ادعا با شهادتش موجب همدلی و وحدت یه ملت شده.  چقدر فرق است بین کسی که بندگی خدا را میکند و کسی که نوکری کدخدا را
2742

هنوز که کسی چیزی نگفته که بترکه

بحث سیاسی هم فکر کنم وقتی ممنوعه که توهین یا مطلب نامناسبی گذاشته بشه

من واقعا برام سوال بود

خواستم از خانمای فهیم و با اطلاع بپرسم

2740
چهرش قشنگه.والا انقدر مرموزه جریانش که ادم سر در نمیاره.

خیلی پیچیده است جریانش

امروز هم انگار با خانواده اش رفته پاریس

تابعیت پاریس رو هم داره. کلا سه تابعیتیه لبنان عربستان فرانسه

هنوز که کسی چیزی نگفته که بترکه بحث سیاسی هم فکر کنم وقتی ممنوعه که توهین یا مطلب نامناسبی گذاشته ب ...

من تا  اونجايي  كه  فهميدم  حرفش اينه  كه  تو لبنان  امنيت  نداره    اختمال  زياد  داره  همون  تو پاريس  بمونه     در مورد  خوش تيپي  هم  با هاتون  موافقم   چند سال  پيش  البته  خيلي  زيباتر بود   الان  يه مقدار خراب  شده