2737
2734
عنوان

پریودم خیلی شدیده چیکار کنم😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 26588 بازدید | 72 پست
دکترا دلشون برا کسی نمیسوزه نهایتش یه بسته ال دی میدن میگن بخور تا خوب شی ولی اگه فایده داشت که ...

نه عزیزم اینطور فکر نکن حتما پیگیری کن خدای نکرده بعد پشیمون نشی که چرا کوتاهی کردی 

تاآخر آذرماه به وزن ۵۴ کیلو میرسم قول شرف 💃💃💃💃💃💃
خطرناکه پریود طولانی پلاکت خونت میاد پایین یا کم خونی میگیری حتما برو دکتر

کم خونی دارم 

همش بعد این پریودیا خون بهم میزنن😢😢

چند ماه پیشم رفتم آزمایش جوابو نبردم نشون دکتر بدم 

دوباره آهنم رو 3 بود و هموگلوبینم رو 9

الان 100ردصد کمتره ولی این چندروزه که نیستن😢😢

🍓🐣🍒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سونو زیاد میرم داخلی ام چیزی نداشتم که رفتم الا یه کیست تخمدان حاوی اینترنال اکو ولی چندتا دکتر ...

خانم عزیز اختلالات ساختمان رحمی فقط تو عکس رنگی مشخص میشه .سونو فقط کارایی تخمدان ها رونشون میده

بعدم مطمعن باش این خونریزی ها واسه کیست نیس یه مشکلی خیلی فراتر از اینهاست.

بچه هم داری؟

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
کم خونی دارم  همش بعد این پریودیا خون بهم میزنن😢😢 چند ماه پیشم رفتم آزمایش جوابو نبردم نشون ...

واای خواهر شوهرم وقت ب دنیا اومدن بچه هاش خونریزی شدی افتاد تا دوماه الان طفلک پلاکت میزنه 

أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ
خانم عزیز اختلالات ساختمان رحمی فقط تو عکس رنگی مشخص میشه .سونو فقط کارایی تخمدان ها رونشون میده بع ...

اره حرفتون و قبول دارم

أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ
2738
خانم عزیز اختلالات ساختمان رحمی فقط تو عکس رنگی مشخص میشه .سونو فقط کارایی تخمدان ها رونشون میده بع ...

خوب دکتر هیچ وقت نشده که بخواد بنویسه

نمیدونم چیه😣😣

نه هنوز ولی گفتن تا یبار زایمان نکنی خوب نمیشه این مشکلات

آقایی حالا بچه نمیخواد😔😔

🍓🐣🍒
واای خواهر شوهرم وقت ب دنیا اومدن بچه هاش خونریزی شدی افتاد تا دوماه الان طفلک پلاکت میزنه 

من آهن و هموگلوبینم که میاد خیلی پایین پلاکتم تازه میره بالا

دکتر م گف برا کمبود خون و آهنته

🍓🐣🍒
باد کش زیر سینه خوندم خیلی موثره که خونریزی رو کم کنه چیزی نمیدونین در موردش؟

عزیزم همین الان پاشو اگه چوب دارچین داری بریز تو یه قوری و مثل دارو جوشوندنی درست کن بخور حتی اگه پودرشم داری اشکال نداره با پودرش درست کن. این توصیه مادرم بود که منو از خونریزی شدید نجات داد و حالمو خوب کرد.

تمام دنیا یه طرف دختر یکی یدونه م هم یه طرف 💗👼💗
آره 12روزه پریودم قبلا دم عروسیم حتی بوده یکماه و خورده ای طول بکشه که نزدیک بود عروسیم کنسل شه

عزیزم شما استحاضه ای....

ببیین برای خونریزی زیاد...سویق عدس درست کن بخور هر صبح ناشتا 2ق غ تا 14 روز یا تا موقعی ک قطع شه ...هر ماه ک پریود شدی از روز 5 پریودیت شروع کن بخور تا چند روز ؛این کارو تا چند ماه انجام بده خونریزیت خوب میشه...

برای جبران کم خونیت سبزی تره هر روز بخور هر روز .....

فردام بیا خصوصی بیشتر راهنماییت کنم الان خیلی خسته ام...

دستور سویق عدسم برات میزارم

دست و پا گیر ترین منتظرَت من هستم...بخورَد توی سرم ناله ی یا بنَ الحسنم..اللهم عجل الولیک الفرج
تورو خدا جدی پیگیر باش 

دیگه نمیدونم چیکار کنم

دکتره گف اگه تا دوفاستون میخوری زمانش رو وقتیه که باید باشه،بخور تا وقتی فهمیدی حامله ای

به خدا کاری نمیکنن برا آدم 

یه بسه الدی میدن و میگن سونو رو انجام بده بیار

دم عروسیم بود یه آمپول زدن تو بینارستان نگفتن اسمشا

بعد تو پروندم دزدکی دیدم نوشته بود تزریق ماده مخدر

هنوگلوبینمم رو 4 اومده بود

🍓🐣🍒

طرز تهیه سویق عدس :

عدس سبز و ترجیحا دیم (مقداری کوچک تر است) را به خوبی آسیاب می کنیم و بعد تفت می دهیم و اگر احیانا خوب ریز ریز نشده باشد بعد از تفت دادن دوباره آسیاب می کنیم و تفت می دهیم. به مدت ۲۰ تا ۲۵ دقیقه روی شعله متوسط همانند تفت آرد برای طبخ حلوا.

برای مصرف خاص مطابق بیماری و تجویز طبیب مصرف شود.

برای مصرف عام:

صبح ناشتا دو قاشق غذا خوری یا بیشتر.

دست و پا گیر ترین منتظرَت من هستم...بخورَد توی سرم ناله ی یا بنَ الحسنم..اللهم عجل الولیک الفرج
2706