2733
2739
عنوان

جنسيت ني ني رو ميگين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 85263 بازدید | 60 پست
قرار نیس وقتی شما ی چیزیو نمیدونی اون مساله اشتباه باشه! روزانه چندتا کتاب و مقاله یا بقول خودتون من ...

به اعصابتون مسلط باشید! منم چون رشته تحصیلیم و شغلم مرتبطه این سوالو کردم چون مقاله منبع معتبر علمی محسوب نمیشه 

چقدر حالت تهاجمی دارید فقط شما مطالعه میکنی!!!!!!!!!!!!!!!!! از طرز صحبت کردنت مشخصه که نباید با شما هم کلام شد!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به اعصابتون مسلط باشید! منم چون رشته تحصیلیم و شغلم مرتبطه این سوالو کردم چون مقاله منبع معتبر علمی ...

طرز صحبت کردن خودت رو بببن بعد ازمن ایراد بگیر.

چقد حیف ک رشته تحصیلیت مرتبطه اما اطلاعات درین حد.

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
2731
اصلا این علایم هیچکدوم دلیل منطقی نداره منم بدجور شیرینی وخوراکی خنک دلم میخواد میگفتن دختره اما سو ...

من موافقم ... چون تو خودم دیدم اینا رو ... بعدشم من خودم از اونایی هستم که دوست دارم ته هر چیزی رو دربیارم ... سر همین تفاوت قرار گیری جنین و جفت تو دختر و پسر کلی مقاله انگلیسی پیدا کردمو خوندم ... واقعا تو خیلی کشورا تحقیقات شده ولی  فقط درصدیه و صد در صد نمیتونن بگن این قرار گیری مربوط به دختره یا پسر ...ولی درصدی میشه حدس زد ... ولی هر کی میخواد بگه من خیلی بلدم فقط کلمه هیچ ربطی نداره رو تکرار میکنن ... بابا یارو دانشمنده ... ۳۰ ساله داره زحمت میکشه ... با احتمال حرف میزنه ... ما ۴ تا کتاب خوندیم انگار عالم دهریم ... میگیم فقط اونی که ما میگیم درسته

صد در صد تیرهایی که شلیک نمیکنیم ، به هدف نمیخورند 

این علائم که میگن همه اش حدس و گمانه من تمام علائمم دختر بود سردم میشد تکرر ادرار ولی نه خیلی زیاد علاقه به ترشی نفرت از شیرینی ویار شدید،از گوشت خوشم میاد از مرغ بدم میاد عاشق دوغ و سردیجات از هل و گلاب هم بدم میومدبچه ام پسمله

مادر بودن ناب ترین احساس دنیاست...مادر بودن یعنی نفس کشیدنت بسته به نفس های فرزندت... به نظرم بعد از عشق خدا عشق مادر قوی ترین عشق جهانه 
2738
من موافقم ... چون تو خودم دیدم اینا رو ... بعدشم من خودم از اونایی هستم که دوست دارم ته هر چیزی رو د ...

دقیقا

درکل چون کروموزم و اسپرم y ضعیفتره جنین پسر هم ضعیفتره.کروموزومy هم تحرکش نسبت ب xکمتره و هم تو محیط رحم کمتر دووم میاره  و عمرش کوتاهتره.بزای همین جنین پسر هم ضعیفتره.اکثر مادرایی ک پسر باردارن ممکنه تو ماههای اول بافعالیت زیاد لکه بینی داشته باشن.

تعداد صربان قلب جنین هم ک بعضیا میگن ازش جنسیت رو تشخیص میدن بهمین مربوطه,درواقع تعداد نیس ک تعیین میکنه,نحوه ضربان قلبه.من خودمم این تفاوت رو تو جنینهای زیادی دیدم.قلب جنین دختر خیلی قوی و محکم میزنه.اما جنین پسر قلبش مثل جنین دختر محکم نمیکوبه  قشنگ تو دستگاه فرقش معلوم میشه.

خود هورمون تستوسترون ک از جنین پسرتولید میشه هم خیلی تاثیر داره.

مقالات علمی هم ک تو مجله های علمی ثبت میشن تایید شده هستن پس نباید گفت مقالات علمی معتبر نیستن ک اون خانوم میگه.

اون مقاله های عیر معتبر مقاله های دانشجوهایی هستن ک تحقیق نکرده از نت ی چیزی کپی پیست میکنن.وگرنه مجلات علمی,معتبر,مقالات تایید نشده رو ب اشتراک نمیذارن

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
چقدر جالب     منم اصلا تكرر ادرار ندارم    

عزیزم تکرر ادرارو تو هفته های بالاتر دقت کن .مثلا ده دوازده ب بالا ک اون زمان دستگاه تناسلی جنین تشکیل میشه.

منم مثل شما مدام سردمه فشارمم پایینه اکثرا اما همونطور ک گفتم اینا زیاد قابل اطمینان نیستن.

انشاالله ک نی نی نازتو صحیح و سالم بغل بگیری

مرسي عزيزم.دعام كن ني ني نازنينم سالم باشه

انشالله سالم باشه پسر باشه که معلومه دلت میخاد 

مادر بودن ناب ترین احساس دنیاست...مادر بودن یعنی نفس کشیدنت بسته به نفس های فرزندت... به نظرم بعد از عشق خدا عشق مادر قوی ترین عشق جهانه 

سلام الان تاپیک روخوندم درسته برادوسال پیش ولی شاید بعدا کسی خوند من تمام علایمم پسر بود الان هفته بیست وهشت هستم ودختره اصلا به علایم اعتمادی نیس من براساس علایم مطمین بودم پسره ولی دختر شد.اول اینکه شکمم کاملا تیز وبالاس واصلا پهلو نیاوردم ورم ندارم ادرارم روشن ترش وشور تادلتون بخواد اول بارداری دلم میخواست تاماه هفتم اصلا تکرر نداشتم والانم زیاد نیس سردخترم از دوماهگی تکرر شدید داشتم ادرارم تیره بود همیشه رشد موهای زایدم زیاد ترشد خوشگل شدم وخیلی چیزای دیگه اصلا باعلایم خودتونو سرگرم نکنین 

کاش آرزوهامون آرزو نمی موند😔
سلام الان تاپیک روخوندم درسته برادوسال پیش ولی شاید بعدا کسی خوند من تمام علایمم پسر بود الان هفته ب ...

همه تستهای خونگی روبرای دوتابارداریم بادقت  انجان دادم همشون گفتن پسره ولی دختربودن چرت وپرته همش 😐😐

2706