2733
2739
عنوان

بچه هابه منم میگن بچه بیارموندم/

| مشاهده متن کامل بحث + 768 بازدید | 77 پست
منم بچه زیاددو.س دارم ولی الان نه اعصاب میکشه نه وضع مالی میزاره مردم چندتابچه بیترن

به حرف مردم گوش نکن فقط شرایط خودتو در نظر بگیر ده تا هم بچه بیاری بازم مردم یه حرفی میزنن به منم همش میگن چرا بچه نمیاری من اصلا جوابشونو نمیدن به کسی چه ربطی داره آخه

زندگی زیباست ...
اعصاب روموافقم ولی شرایط مالی نههه. حب من ازبچگی تخت خواب داشتم همسرم اینا ازیه سنی داشتن خب چیشد؟ ...

اصلا با حرفت موافق نیستم.

مگه مساله تخت خوابه!!؟؟؟   زندگی ها هم الان خیلی عوض شده

دخترم، تمام تلاش ها ، تمام دویدن ها و نرسیدن ها تمام شکستن ها ،فدای اشک هایی که از شوق شنیدن خبر آمدن تو می ریزم  🍀🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واییییی دخترقشنگم خوبی    

ماااااااااااااااااماااااااااااااااااان        

دخترم، تمام تلاش ها ، تمام دویدن ها و نرسیدن ها تمام شکستن ها ،فدای اشک هایی که از شوق شنیدن خبر آمدن تو می ریزم  🍀🍀

تخت خواب رومثال زدم...

من ازتنهایی دوبچه گفتم

برای حل مشکلم یه صلوات میفرستی???              خدایا خیلی خیلی میترسم ولی  دل خوشم  به این ایه (وافوض امری الی الله ان الله بصیربالعباد)...خدایافقط توبینایی توشنوایی خودت میدونی توی دلم چی میگذره خدایاکمکم کن..ان شاءالله همه به حاجات شون برسن...(بیاین برای هم دعاکنیم)
2738

بله موافقم زندگی هاخیلی عوض شده..

برای حل مشکلم یه صلوات میفرستی???              خدایا خیلی خیلی میترسم ولی  دل خوشم  به این ایه (وافوض امری الی الله ان الله بصیربالعباد)...خدایافقط توبینایی توشنوایی خودت میدونی توی دلم چی میگذره خدایاکمکم کن..ان شاءالله همه به حاجات شون برسن...(بیاین برای هم دعاکنیم)
اصلا با حرفت موافق نیستم. مگه مساله تخت خوابه!!؟؟؟     زندگی ها هم الان خیلی عوض شده

جوابتونو دادم

با جدول چینی خودتو تنظیم کن  من هر چی اطرافیان باردار شدن دیدم درسته  

تو گوگل سرچ کن جدول چینی تعیین جنسیت .

نشستن توی سرکه  و آب قبل از نزدیکی و خوردن ترشی و لبنیات هم کمکت میکنه 

جان مامان کجایی دلم برات تنگیده گلم    فدات بشم

همین جا منتظر تو و بابابیی بودمممم      

ماااماااان می بینی چه قدر بی استعدادم که حتی نمی تونم جوابتو با زبون بچگونه بدم؟    

چمدون گل،،،توازاین به بعددخترمنی بیاتاپیک هاببینمت دخترم 

اخییی از خدااامه        

2706