2703
2553
عنوان

بچه هابه منم میگن بچه بیارموندم/

768 بازدید | 77 پست

پسرم نه سالشه حالانمیخوام بچه بیارم شوهرمم نمیخواد،،،،هرکی منومیبینه میگه بچه بیاردیرشده پسرت بزرگ شده ،،،،منم میگم من فقط یه بارباردارمیشم میخوام کلادوتابچه داشته باشم میخوام این یکی دخترباشه ازکجابدونم این بارباردارشدم دختره شوهرمم میگه اگه بدونم دخترمیشه همین الان اقدام مکنیم ،،،خودمم دخترخیلی دوس دارم،،،چکارآکنم دختربشه مطمئن بشم دخترمیارم والاموندم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

مگه خرجشو بقیه میدن یا زحمتشو میکشن که نظر بدن

زن باید از زندگیش لذت ببره، ماشین بچه آوری که نیست!

مــن اگـر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب 💖مــســـتـحق بودم و اینها به زکاتــــم دادنـد

سلام ..فکرنمیکنم به این چیزا ربطی داشته باشه...جنسیت بچه چی باشه دست خداست

راست میگن من بابرادرم 10 سال اختلاف سنی داریم...خیلی اوایل سخت بودواسم

من 13 ساله واون 3ساله ...

میخواستم درس بخونم سروصدامیکرد

میخواستم تلویزیون ببینم میخواست کارتون ببینه 

الانم که ازدواج کردم مامانم هنوز درگیرمشقای برادرمه

همه میگن انگار دوتاتک فرزند داری

برای حل مشکلم یه صلوات میفرستی???              خدایا خیلی خیلی میترسم ولی  دل خوشم  به این ایه (وافوض امری الی الله ان الله بصیربالعباد)...خدایافقط توبینایی توشنوایی خودت میدونی توی دلم چی میگذره خدایاکمکم کن..ان شاءالله همه به حاجات شون برسن...(بیاین برای هم دعاکنیم)
2714
قبل باردار شدن لبنیات زیاد مصرف کن.هر چقد کلسیم بدنت زیاد باشه احتمال اینکه دختر بزایی خیلی زیاده.

جدی 

پس براهمینه ماهاهمش پسرمیاریم

چون مطلق لبتیات نمیخوریم بدمون میاد

البته درداستخون وخراب شدن زوددندونوایناروهم داریم 

ولی کلادخترنراریم همه پسرن

وخدایی که بشدت کافیست

منم عاشق دخترم ،ایشالا که دختر داری بشی ،یه تحقیقی در مورد تعیین جنسیت بکن شاید به دردت بخوره،به حرف کسی هم اصلا اهمیت نده ،شما باید تصمیم بگیری بچه بیاری یا نه

هر چیز خرابی درست میشه ، جز ذات خراب!!
جدی  پس براهمینه ماهاهمش پسرمیاریم چون مطلق لبتیات نمیخوریم بدمون میاد البته درداستخون وخراب ...

اره ماهم همینطورخواهرشوهرم دوپسرداره،،،جاریم دوپسرداره ،،اون یکی جاریمم دوپسرداره،،،یه جاریمم یه پسریه دخترداره،،منم میخوام یه پسریه دخترباشه

2706