2733
2734
من ۳ تا دارم که یه زایمانم دوقلویی بوده شوهرم نمیزاره وگرنه بارداری سوم هم بد نیست تا جوونیم باید بز ...

مبارکت باشه 

خداروشکر که خوشحال و راضی هستی برای ما هم دعا کن خدا بده   

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خودم به شخصه اگه ۴تا بچه هم داشته باشم از پس تربیتشون برمیام خیلی حوصله بچه داری دارم از یه طرف هیچ وقت تفریحاتمو به خاطر بچه هام کنار نمیزارم .انشالله خدا کمکش کنه شماهم اگه نزدیکش هستید هواشو داشته باشین

💑=👧👧🧒
سختش  نیست شکایتی نمی کنه چند سالشونه؟؟

نمیدونم زیاد ارتباط نداریم 

ولی میدونم همه خواسته بودن و قطارواری دنیا اومدن تحصیل کرده ست یه ماشین گرفته شده سرویس مدرسه و مهد بچه هاش خیلیم شاده عاشق بچه ست

♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️ 
2740
ممنون نه نداشتیم 

پس خیلی براش غیرمنتظره است. ولی توکل بر خدا خدا خودش کمک می کنه شما هم کمکش کنید 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
۳۸

همسرت برای چی راضی نیست برای بچه بعدی؟

2706