2733
2739
عنوان

سقط جنین بعد از هفته 9

1379 بازدید | 27 پست

سلام بچه ها

من حاملگی ناخواسته داشتم، روز نزدیکی قرص اورژانسی به این صورت که دو تا یاسمین یه بار و 12 ساعت بعد دو تا دیگه خوردم مصرف داشتم

ماه اول پریودم 5 روزش همش خونریزی خیلی کم داشتم

از جوشونده ی زعفرون تا جعفری خوردم برای پریود شدن ولی نشد

الان هفته نهم هستم، دکترا میگن همه چی خوبه، ولی خودم احساس میکنم تا هفته 11-12 بچه رو از دست میدم، که البته زیاد هم نگران نیستم

ویااار خیلی شدید منو خسته کرده انقد که میگم کاش سقط شده بود

میخوام بدونم امکان داره سقط بشه با وجود اینکه الان قلب داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واه.چقدر نفوس بد میزنی.بچت که همه چیش خوبه

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

بجای اینکه بشینی دعا کنی......

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

منم هفته پنج بچموسقط کردم البته توسونوگرافی میگفت پنج ولی مامابهم میگفت هفت هفته ی ولی چون من نمیخاستم قبل همه ی اینارفتم زعفرون دم کردم خوردم که بلکه سقط بشه اماسقط نشدوهمین باعث توقف رشدش شدوخیلی کوچولومونده بود و احتمال موندنش زیرپنحاه درصد

2740
این بچه هایی که ناخواسته میان از بقیه بچه های خانواده مهربون ترن. بیاد خودشو تو دلت جا میکنه و مطمئن ...

دقیقابچه های تاخواسته خیلی شیرین ترن الان پسرم ناخواسته بودولی قربونش برم اینقدربلبل زبونه وشیرین کاری داره یامثلانوه خواهرشوهرم هم ناخواسته س خیلی شیرین وبانمکه اماوای وای پسربرادرشوهرم خواسته بود اینقدرتخس ولوس بی تربیت و.....

دقیقابچه های تاخواسته خیلی شیرین ترن الان پسرم ناخواسته بودولی قربونش برم اینقدربلبل زبونه وشیرین کا ...

تو خانواده ما برادر کوچیکم ناخواسته بوده. فوق العاده با محبته. همه ما حتی شوهر من اونو بیشتر از بقیه دوست داریم. 

2706