2737
2734
عنوان

سفر به دبی یا تایلند؟

1564 بازدید | 26 پست

بچه ها من میخواستم برم دبی ولی میگن خیلی گرونیه اونجا . مثلا یه پارک ابی برای 3 نفرمون 1500 در میاد . ولی تایلند خیلی قیمت ها خوبه. به نطرتون کدوم بهتره؟ استانبول رفتم . ولی وان هم نرفتم در مورد اونجا هم اگه کسی میدونه نطر بده

هیچ وقت زنها را دسته کم نگیرید ،تنها موجوداتی هستند که بچه را تبدیل به مرد و مرد را تبدیل به بچه میکنند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چون بچه دارم از نطر تفریح و زیبایی و دیدن چیز های جدید و تمیز بودن خیلی برام مهمه . 

هیچ وقت زنها را دسته کم نگیرید ،تنها موجوداتی هستند که بچه را تبدیل به مرد و مرد را تبدیل به بچه میکنند

وان نمیدونم تنوع و زیباییش چطوره . ولی میدونم خیلی کوچیکه

2738
چون بچه دارم از نطر تفریح و زیبایی و دیدن چیز های جدید و تمیز بودن خیلی برام مهمه . 

پوکت خیلی خوبه برای گشت و گذار جزایر جمیز باند عالیه 

بانکوک هم این دوتا پاساژ قیمتهاشون نسبت به سیام سنتر و سنترال ارزون تره بوبه تاور و پاتونوم من بابام هرچند وقت یکبار برای کارش میره و ماهم دوسه باری باهاش رفتیم خوب بود 

😍
تایلند نرو😨😨

چرااا

اجازه ندهید ذهنتان به بهانه ناراحتی فعلی تان از شما یک مظلوم و قربانی بسازد. احساس تاسف برای خود و بازگویی ماجراها برای دیگران،شما را در چرخه تکرار،اسیر نگه می دارد… #عزت_نفس

عزیزم دبی گرونه ولی از لحاظ تمیزی خیلی بالاتر از مثلا ترکیه ست،تایلند رو نمیدونم

میگن هرکی دوست مجازیش خوشگله میره بهشت خوشبحالتون به خاطر من میرین بهشت… یه سایت خوب راجبه برنامه نویسیhttp://jgeek.ir/?ckattempt=1
2706