2733
2739

واقعا شرمندم عزيزدلم ديشب خيلي تلاش كردم براي شماره ولي خوب ايران ٢:٣٠ از ما جلوتره اونا خواب بودن وقتي بيدار شده بودن ما خواب بوديم به هر حال من شماره رو برات فرستادم اگر هم دير شده باشه ٍشما زحمت كشيدين و ممنون از پيگيريت و ثوابت و بردي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزيزم بنظر خيليها barfiii يكي از بدترين كاربرهاي ني ني سايت هستش چون درد دلهاي شخصي كاربرها رو جابجا ...

ازاین کاربرای رومخ خیلی زیادن

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2738
عزيزم بنظر خيليها barfiii يكي از بدترين كاربرهاي ني ني سايت هستش چون درد دلهاي شخصي كاربرها رو جابجا ...

الان شمايي كه تو تاپيكي كه مال يكي ديگه س و خودش حضور نداره  پشت سر اين كاربر حرف ميزني و بدشو ميگي آدم خوبي هستي؟

الان شمايي كه تو تاپيكي كه مال يكي ديگه س و خودش حضور نداره  پشت سر اين كاربر حرف ميز ...

خيلي عذر ميخوام خانوم باسواد 

مگه نميبيني من اومدم درست تووي تابيكي كه ايشون قراره تشريف بيارن ميخوام خودش هم ببينه اون موقع هم من و هم خيلي از كاربرهاي ديگه ازش انتقاد كرديم و همين جملاتو بهش گفتيم 

كاربر خوب و اميني نيست اين barfiii

اين نظر شخصي منه ازش رودربايستي هم ندارم  بايد ياد بگيره انان بودن و انسانيت رو!!!!

اوكي

Take it easy 

چند بار چند بار ريپلاي ميكني يك پست رو

ريلكس باش

منم فقط نظرم رو گفتم بدون رودربايستي  

حالا نيا منو بزن خودش كه نيست هنوز كلا كار درستي نيست هر طور راحتي    

شما توو اون تاپيك نبودي حسادت از سر و روي جملاتش ميباريد اصلا نميدوني بهار جان چه حرف زشتي به اين كاربر سيلويا بنده خدا زد وگرنه اينو نميگفتي

2706