2733
2734
عنوان

بی بی چک مثبت بعد از آمپولhcg

| مشاهده متن کامل بحث + 835 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سریع مثبت شد تو یکی دو دقیقه ؟؟  خط t  از دیروز پررنگ تره ؟؟

اره تو یک دقیقه مثبت شد بعد پررنگ ترشد از دیروز پررنگ تره ولی پریروز زدم خیلی پررنگ بود دیروز کمرنگ امروز پررنگ

اره تو یک دقیقه مثبت شد بعد پررنگ ترشد از دیروز پررنگ تره ولی پریروز زدم خیلی پررنگ بود دیروز کمرنگ ...

پس بارداری عزیزم 😚😍😍

تبریک میگم ... 

بذار حسابی پررنگ بشه بعد برو آز بده ک بتات بالا رفته باشه استرس نکشی ❤❤

خییلی مبااارکه 😉

2738

مبارکه عزیزم صددرصدمثبته شک نکن.بی بی چک کاذب بعدده دقیقه مثبت میشه نه بلافاصله.منم اون اوایل یه روزبی بی پررنگ بودیه روزکمرنگ اصلابه رنگش اعتنانکن همین که سریع خط افتاده مثبته

عشقم هرروزبیشترعاشقت میشم.😍
ببین ...این اولین بیبی منه ... دقیقا ۱۴ روز بعد hcg .. سریع t پررنگ شد 😍❤ مال توهم همینقدر رنگ دار ...

شمیم جون مال روز13 پررنگ ترازین بود ولی روز 14 مثل همین که تو دادی مال روز 15 هم یکم پررنگ ترازین

مبارکه عزیزم صددرصدمثبته شک نکن.بی بی چک کاذب بعدده دقیقه مثبت میشه نه بلافاصله.منم اون اوایل یه روز ...

ناهییید مرسی ازدلگرمیت عزیزم حالا کی آز,دادی بتات چند بود من کی از بدم الان روز 16 هستم

چطور عزیزم امروز روز 16 هنوز نزدم همش میترسم کاذب باشه یعنی میگی نیس؟

میدونی چیه گلم منم تست دادم ی خط کم رنگ افتاد .فرداش رفتم دکتر و دکترم گفتم.کاذب نباشه خندید وگفت منفی کاذب داریم ولی مثبت کاذب نداریم.الانم هفته هفتمم.

2706