2737
2734
عنوان

۵ روزه باشوهرم قهرم😞😞😞

1059 بازدید | 57 پست

دوتاپسرام باهم دعوامیکردن بزرگه کوچیکه رومیزد گفتم برو جداشون کن من کمرم درد میکنه بعدبیتفاوت گفت اووو توهم همیشه یجات دردمیکنه خیلی بهم برخورد۵روزه هرچی میگه ببخشید ازدلم درنمیشه

حق داری خیلی زور داره اینجور حرفا

باز خوبه که میگه ببخشید

این خودش یه مورد مثبته

** یه روز واسه همیشه ترکش میکنم و میرم **                ❤❤خدا برایم کافیست❤❤                         

خوب کردی   

میدونیدِین هیچکسی به گردن کسی نمیمونه خدا حسابرس دقیقیه،نه یه میلیمتر جلو، نه یه میلیمتر عقب درست همونجایی که منو شکستی خواهی شکست اما نه با خواست من ‌ب عدالت خدایمان :)❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بخاطرهمین قهرکردی عزیزم؟

این تقریبا تکه کلام شوهرمن شده😁

چقدرحساسی عزیزم.معذرت خواهی میکنه کوتاه بیاخب 

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
2740

منم موافقم که کشش ندی

ولی خیلی زور داره 

تا قبل ازدواج و حتی اوایل ازدواج ناخن‌ات بشکنه ناراحت میشن بعد که دیگه براشون عادی میشی اینجور حرفای بیخود رو میزنن!!!

** یه روز واسه همیشه ترکش میکنم و میرم **                ❤❤خدا برایم کافیست❤❤                         

اي بابادخترچراباحساسيت بيخودزندگيتوتلخ ميكني؟من كه شوهرم بدترين حرفاورفتاراروباهام ميكنه مريضم مراعاتمونميكنه يعني خلاصه دهنم سرويس شده توي زندگي باهاش عمراحتي يكبارمعذرت خواهي كنه شوهره شماچيزي نگفته حالاازبي حوصلگيش يه حرفي زده شوهربددهنه منوداشتي چي ميگفتي هركاري ميكنم تشكرنميكنه چه برسه به معذرت خواهي واسه اشتباهش...خلاصه خداروشكركن وكوتاه بياعزيزم

درسته حرفش خوب نبوده ولی بهتره حالا که معذرت خواهی کرده اونم چند بار دیگه کوتاه بیای 

بتجربه بهم ثابت شده اگه آشتی رو سخت کنم دفعات بعد رغبتی به معذرت خواهی و آشتی نداره 

چون میترسه قبول نکنم 

2706