2737
2734
عنوان

کیا تا چن روز دیگه میفهمن باردارن

| مشاهده متن کامل بحث + 32096 بازدید | 2914 پست
اهان اخه پستارو خوندم فکر کردم بذز بارداری  منتظر بودم برسم آخر‌خبر بارداریتو‌بشنوم  ایش ...

فدای تو عزیزم ایشالله باهم باردار میشیم😘😘😘

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالله باردار میشی عزیزم امیدت به خدا باشه

نانا جون  من صبح کیت زدم مثبت بود غروبی احساس گر گرفتگی و تپش قلب داشتم دوباره کیت زدم خط دومش محو بود ی هاله بود به نظرت تخمک آزاد شده؟

میشه برای سلامتی نی نیم ی صلوات بفرستید ممنون🙌🙌
2731
نانا جون  من صبح کیت زدم مثبت بود غروبی احساس گر گرفتگی و تپش قلب داشتم دوباره کیت زدم خط دومش ...

والا ببین کدومش از همه پررنگ تر اونروز اقدام کن

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)
2740
نانا جون نیستی کجایی

هستم عزیزم خبری نیست پریود شدم دوباره رفتم دکتر لتروزول با متفورمین مصرف میکنم 

سونو رفتم یه فولیکول ۲۲داشتم یا ۱۵

حالا امیدم به خداست

سلام منم هستم این ماه قرص خوردم و آمپول زدم تا چند وقت دیگه مشخص میشه 

خدای عزیـــــزم مگر من جز تو که را دارم که وقتی دلم بگیرد، بیایم و با او درد و دل کنم و بشود آرامِ جــــــــــانم خدای من اگر تو بخشش نکنی؛ اگر از محبتت محرومم کنی چیزی نمی‌ماند برایم ای بهترینم... مرا هدایت کن؛این بندۂ خطاکارت را هدایت کن که خطا نرود...(راه کسانی که ايشان را نعمت داده‌ای، نه خشم گرفتگان بر آنها و نه گمراهان)خودم خوب می‌دانم گهگاهی پایِ ایمانم لنگ می‌زند، من خوب می‌دانم که چه عهدهایی را که با تو بسته‌ام و شکسته‌ام …اما خوب میدانی خدایِ خوبم که من لحظه لحظه تو را نفس میکشم.خدایِ عزیزم مثل همیشه کنارم باش 
سلام نانا عزیزم خبری نشد

یاسی خبری ازت نیست 

نی نی جنسیتش چیه

منم این ماه بار اول لتروزول خوردم و یک سال تو اقدامم دلم خیلی نی نی میخواد خدا هممونو دلشاد کنه با اومدن نی نی و به روز بیاد که هممون نوشته باشیم اینجا ک بارداریم  یعنی میشه؟

إِنَّما أَمْرُهُ إِذا أَرادَ شَيْئاً أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ   خدای مهربونم چراغ خونمونو با اومدن فرزند سالم و صالح روشن میکنی؟؟