2737
2739
عنوان

کیا آذر ماه اقدام میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 65334 بازدید | 9800 پست

منم میخوام اذر اقدام کنم، بچه اولم قلبش تشکیل نشده بود و توشش هفته مرده بود البته قبلش از پله افتادم فک کنم واسه این بود و هفت ماه پیش کوورتاژ شدم ،الان فقط یدو فولیک میخوریم هردو ، بقیه ویتامیت هارو مثل زینک وای وسی سر خود میشه مصرف کرد یا باید دکتر بده اگه میشه یه مولتی ویتامین خوب هم معرفی کنید؟

سلام آجی جونم خوبی؟ جیگر خاله خوبه؟😍فداتشم عزیز دلم خیلی برام دعا کن آجی 😍😍خدایا شکرت شکم قلمبه ه ...

سلام گلم

خدایا صدهزارمرتبه شکرت

آرامش تیکر زدی

خیلی خوشحالم

اللهم صل علی محمدوآل محمد

انشاالله قسمت و روزی همه ی منتظرا

یجور خاص خوشحالم 

تن تن بیا اینجا دورهم باشیم

یا امیرالمومنین علی علیه السلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم میخوام اذر اقدام کنم، بچه اولم قلبش تشکیل نشده بود و توشش هفته مرده بود البته قبلش از پله افتادم ...

سلام لبخند عزیز

خوش اومدی

عزیزم

این تاپیک واس پارسال آذر ماه الان تعدادی از بچه ها مامان شدن شکر خدا تعدادی هم منتظرن ماهم اینجا دور هم جمع هستیم تا از تجربه های هم استفاده کنیم

الهی بحق صاحب این روزا که میلادشون نزدیک همه ی منتظرا دلشون شاد بشه

عزیزم

من خودم قبل از بارداریم فولیک اسید خوردم ویتامین ای خوردم مولتی خوردم سی خوردم

شوهرمم ای و سی و یه مدت سلن پلاس و فولیک خورد

2728
زینب جون بهتر شدی عزیزم؟؟؟؟

سلام ترمه جون دندون دردم شدید شد رفتم دکتر فقط مسکن داد واسه عفونت چیزی نداد گفت جون ماه هشتمی گرییییییییههه برام دعا کنید خیلی درد دارم

سلام ترمه جون دندون دردم شدید شد رفتم دکتر فقط مسکن داد واسه عفونت چیزی نداد گفت جون ماه هشتمی گرییی ...

آخی عزیزم

همش آب نمک تو دهنت بچرخون

کلسیم و ویتامین د3نمیخوری

من از وقتی میخورم دندون دردم لال شده و درد نمیکنه

مسواک سه نوبت و بزن حتما

انشاالله زود خوب بشه گلم

2738

سلام عزیزان خوبین ؟ی سوال؟دیروز دکتر بودم سونو کرد گفت وزن بچه 3 کیلو هس.الان 36 هفته ام.بنظرتون زیاد نیس؟قند هم ندارم ولی فشارمو گف 13.گف زیاده.چیکار کنم خیلی نگرانم

سلام عزیزان خوبین ؟ی سوال؟دیروز دکتر بودم سونو کرد گفت وزن بچه 3 کیلو هس.الان 36 هفته ام.بنظرتون زیا ...

سلام سیما جان

بنظرم وزنش خوب نی نیت

فشارتم نمیدونم والا چی بگم

دکترت چیز خاصی نگفت درمورد فشارت  که چرا بالاست

تاریخ دقبق زایمانت کی شد

سلام سیما جان بنظرم وزنش خوب نی نیت فشارتم نمیدونم والا چی بگم دکترت چیز خاصی نگفت درمورد فشارت&n ...

دکتر گفت از این بالاتر نره فشارم..نمکم زیاد نمیخورماااا😢😢تاریخ زایمانو انومالی گف 29 مرداد

گف اگه فشارت بره بالا شاید زودتر زایمان کنی واس همون امپول ریه داد

آخی عزیرم

اشکال نداره بیشتر مراقبت کن اصلا نمک و قطع کن بهترت

انشاالله بسلامتی دنیا بیاد

قدمش پرخیرو برکت باشه واستون

سلام عزیزان خوبین ؟ی سوال؟دیروز دکتر بودم سونو کرد گفت وزن بچه 3 کیلو هس.الان 36 هفته ام.بنظرتون زیا ...

عزيزم معمولا وزن بچه از اوني كه ميگن كمتر هستش و ٣ كيلو توي ٣٦ هفته به نظرم خوبه مواظب فشارت خيلي باش منم دخترمو توي ٣٦ هفته به خاطر فشار بالا به دنيا اوردم فقط وزنش خيلي كم بود فقط از استرس و غذاهاي شور و چرب دوري كن 

آخی عزیرم اشکال نداره بیشتر مراقبت کن اصلا نمک و قطع کن بهترت انشاالله بسلامتی دنیا بیاد قدمش پرخ ...

خیلی ممنون گلم..ان شاءالله.باز خوبه امروز رفتم فشارمو گرفتم شده 12 😊😊😊😊

2706