2733
2739
عنوان

کیا آذر ماه اقدام میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 65334 بازدید | 9800 پست
مثلا یکی نذر میکن زیارت عاشورا بخونه واسه حاجتش واسه بارداری هم دعا هست اگه دوسداشته باشه ذکرشو بزا ...

اگه بذاری ممنون میشم عزیزم

آرامـــش سهــم قلبیـــست کــه در  تصرف خـــــ❤ـــدا باشد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه ها منم این ماه اقدام کردم.منتظر نتیجه ام

اگه نشه منم اقدامی آذرماه میشم  

چه طوری این تاپیک رو نگهش دارم که گم نشه؟باید عضو شد توش؟چه جوریاس؟

بهارم. خدایا ممنونم که منو لایق مادرشدن دونستی. ازت میخوام این حس خوب رو به همه ی منتظرا هم عطا کنی. 
سلام منم امروز موعد پریودمه ان شالله این ماه اقدام میکنم برا سومی

سلام عزیزم

خوش اومدی به تاپیکمون

انشاالله خدا حفظ کن دوتا بچه هاتو یه نی نی ناز دیگه هم بزار تو دلت

از خودتون بیشتر بگید تا بیشتر باهم آشنا بشیم

چیا مصرف میکنی؟؟؟

جنسیت نی نی هاتون چیه؟؟،

چ جنسیتی میخوای بسلامتی؟؟؟؟

یا امیرالمومنین علی علیه السلام
2738
بچه ها منم این ماه اقدام کردم.منتظر نتیجه ام اگه نشه منم اقدامی آذرماه میشم     چه طوری ...

سلام عزیرم

خوش اومدی

چند سیکلتی الان؟؟؟ 

برو صفحه ی اول این تاپیک اولین پست که واسه مدیر پایینش یه قلب با یه شکل دیگه روی اون شکل بزن سبز میش مینویس افزودن به علاقه مندی ها

سلام عزیرم خوش اومدی چند سیکلتی الان؟؟؟  برو صفحه ی اول این تاپیک اولین پست که واسه مدیر پای ...

مرسی گلم

الان روز ۱۸ ام

به زور شوهرم راضی کردم.بچه نمیخواست.آخه تنبلی تخمدان دارم. دکتر بهم گفته فعلا بدون دارو برو جلو. میترسم پروسه اش طولانی بشه

بهارم. خدایا ممنونم که منو لایق مادرشدن دونستی. ازت میخوام این حس خوب رو به همه ی منتظرا هم عطا کنی. 
مرسی گلم الان روز ۱۸ ام به زور شوهرم راضی کردم.بچه نمیخواست.آخه تنبلی تخمدان دارم. دکتر بهم گفته ف ...

انشاالله که همین ماه خوش خبر باشی و دامنت سبز بشه

بزار نی نی دنیا بیاد شوهرت عاشقش میشه

حتما تنبلیت شدید نیست که دکتر گفته فعلا بدون دارو اقدام کن اگ شدید بود از همین الان دارو تجویز میکرد

توکلت بخدا باش

فولیک اسید و فراموش نکن عزیزم

انشاالله دوستای خوبی باشیم اینجا دور هم

انشاالله که همین ماه خوش خبر باشی و دامنت سبز بشه بزار نی نی دنیا بیاد شوهرت عاشقش میشه حتما تنبلی ...

مرسی خوشگلم. از دعاهای شما

من همیشه پریودم مرتب بود و ۲۸ روزه

یهو ماه پیش ۲۰ روز عقب افتاد که به زور آمپول پریود شدم. بعد توی سونو مشخص شده فولیکول ریز دارم.

مرسی خوشگلم. از دعاهای شما من همیشه پریودم مرتب بود و ۲۸ روزه یهو ماه پیش ۲۰ روز عقب افتاد که به ز ...

انشاالله الان بارداری عزیرم فقط توکلت بخدا باشه

چند سیکلت فولیکولای ریز داشتی؟؟؟

مرسی خوشگلم. از دعاهای شما من همیشه پریودم مرتب بود و ۲۸ روزه یهو ماه پیش ۲۰ روز عقب افتاد که به ز ...

انشاالله فک کنم ده روز دیگه اگه پری نیاد انشاالله که نیاد باید آز بارداری بدی و انشاالله مثبت باشه

انشاالله الان بارداری عزیرم فقط توکلت بخدا باشه چند سیکلت فولیکولای ریز داشتی؟؟؟

ببین من اون روزی که ۲۰ روز بود عقب انداختم سونو واژینال دادم. که میشد ۴۸ روز از اولین پریودم. که گفت فولیکولهای ریز ده میلی متری هست.

ولی سال پیش که سونو واسه چکاپ دادم روز ۱۴ سیکل فولیکول ۱۵ و ۱۱ داشتم. 

2706