2737
2739
عنوان

کیا توی مرکز ناباروری یزد میرن و کیا رفتن و نتیجه گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 107950 بازدید | 1024 پست
بعد یه سوال دیگه مرکز بوعلی همون صفائیه هست؟ 

بله همونه.خودم حدودا همون دد سه ناه پیش رفتم که تغییر خاصی نکرده بود.حتی توی قیمتا.همونی که قبلا بود هنوزم همونه.شرایط نوبت گیری و ویزیتم همینجوره.

۱۳ سیکلت خیلی خوش موقعه و خوبه.انشا الله با خبرای خوب و کلی امید برگردی

بچه جون تو مرا جان و جهانی😍😍😍😙😙😙😙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من رفتم سونو محل قرارگیری نین وقلبش خیلی خوب بود الهی قوربونش برم

عزیرم به سلامتی باشه.منم خیلی دوسدارم زود برم سونو دوباره شوهرم خیلی دوسداره قلبشو ببینه

2728

سلامت باشی عزیزم .شوهر منم خیلی دوس داره صدای قلبشو بشنوه ولی توی شهر من سونو خصوصی توی مطب ها نیس .سونو گرافی ها چند تا خانوم باهم میفرسته داخل اینجوری دیگه یه اقا نمیزارن بیاد داخل 😂

خدایانینی توی دلم عشق منو باباشه .واسمون سالم نگهشدار
پری جون وماندی جون  به شما هم تبریک میگم انشالله هممون باهم این ماهارو به خوبی وخوشی طی کنیم بچ ...

سلام عزیزم بهت تبریک میگم گلم.

چجوری گلم طبیعی؟

خدایا عیدیه عید غدیر امسالم جواب مثبت آزمایش بارداریم باشه لطفا.....
2738
عزیرم به سلامتی باشه.منم خیلی دوسدارم زود برم سونو دوباره شوهرم خیلی دوسداره قلبشو ببینه

سلام پری جونم خوبی مامانی؟

عزیییزم خداروشکر برات خیلی خوشحالم

پری جون من روز3پری رفتم دکتر سونو کرد گفت روزی 3تا استرادیول و 1 ا اس ا و 1 ویتامین ای و قرص اهن بخورم تا روز 11باز سونو بشم برا انتقال انشاالله.

توهم استرادیول خوردی گلم؟

راستی توچه کارایی قبل و بعد از انتقال کردی بمنم بگو

من چون راهم تا یزد دوره میخوام 3روز بمونم یزد.

اون نشاسته تو اب رو هم تو خوردی؟

خدایا عیدیه عید غدیر امسالم جواب مثبت آزمایش بارداریم باشه لطفا.....

پر جون خیلی خوشحال شدم مامان شدی خدا رو شکر همینطور دو دوست عزیز دیگه ان شالله نی نی هاتون بسلامت بیان اغوشتون..

منم هفته 28 هستم استراحت مطلقم  بخاطر سقطای قبلی که داشتم برام دعا کنین لطفا

امیدوار همه دوستان بزودی دلشون شاد بشه و جواب بگیرن

پری اگه وقت کردی صفحه اول اسم مامانای تاپیک و و مشکل ناباروری و چطور حامله شدنشون بنویس که یکی میاد تاپیک روح

خدایا شکرت  انما امره  اذا  اراد شیئا ان یقول له کن فیکون   خدایا دل همه منتظرا رو شاد کن  
منم پلی کیستیکم ولی خب فقط تخمدان چپم تنبل بود نه راست.و دقیقا مثل شما لاغرم.ولی خب پریود میشدم شاید ...

سلام عزیزم ،به خاطره مامان شدنت بهت تبریک میگم عزیزم ، من تازه با تاپیک شما آشنا شدم ،من و شوهرم هر دو از شنبه تا چهارشنبه سره کاریم ،آخره این هفته میخوایم بریم یزد بیمارستان نازایی ، شما که در جریان هستید ،آیا میشه چهارشنبه و پنجشنبه ها بریم بیمارستان و کارهامون رو طی همین دو روز انجام بدیم ،پنجشنبه ها هم مثله سایر روزایه هفته بازه و جوابگو هستن ،آخه هر دو ما تو شرکت خصوصی کار میکنیم و خیلی بد مرخصی میدن ،

و یه سوال دیگه من ذخیره تخمدان م خیلی کمه ،اگه اطلاع داشته باشید ،اونجا برنامه تخمک اهدایی دارن یا نه ،آخه خدایه نکرده ،میخواستم بدونم اگه کارم به اونجاها رسید ،امکان این نوع درمان تو این بیمارستان هست ،اگه به سوالام جواب بدید ممنون میشم   

سلام عزیزم ،به خاطره مامان شدنت بهت تبریک میگم عزیزم ، من تازه با تاپیک شما آشنا شدم ،من و شوهرم هر ...

سلام عزیزم ممنون از تبریکت انشا الله روزی خودتون

تخمک اهدایی بله هست من تعداد زیادی خانوم دیدم اونجا ک دونر بودن ولی اینکه چجوری با اونا اشنا میشن و عایا از طریق مرکز اشنا میشن یا خودشون از بیرون اشنا نیشن من بی خبرم

عزیزم درمورد روز پنج شنبه نمیدونم ک تعطیلن یا باز

ولی معمولا دوروز بیشتر طول نمیکشه

مثلا شما برای تشکیل پرونده میخوای بری روز چهارشنبه صبح زود قبل ساعت ۷ باید اونجا باشی از شوهرت ازمایش میگیرن و ازمایشای قبلی شمارو چک میکنن اگه جواب ازمایشای شما(درصورتی ک ازمایشات کامل باشه و ازمایش زیادی نخوان برات بنویسن)تا فرداش یعنی پنج شنبه اماده شد ک فبها.کارتون انجام میشه و تجویزاشونو میکنن

ولی اگه ازمایشات کامل نباشه و طول بکشه خب یه کم ریسک داره

اینایی ک من گفتم درمورد مرکز ناباروری صفاییه بود تو خیابون بوعلی

درمورد بیمارستان مادر اطلاع زیادی ندارم ولی چندتا بچه هایی ک اونجا رفتنو ریپلای کن کمک میدن

2706