2737
2734
عنوان

مراکز فروش سیسمونی در تهران

42744 بازدید | 48 پست

سلاااام. نی نی من پسره کم کم میخوام خریدو شروع کنم ولی چون مادرم میخواد هزینه کنه بازارایی که قیمت مناسب هستن بهم معرفی کنید لطفن چون نمیخوام خیلی تو خرج بیفتن. 

ممنون میشم با آدرس دقیق بگید و اینکه از کرج با مترو چجوری میشه تا اونجا رفت. خیلی ممنون ❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم قیمتها را از اینجا ببین که وقتی رفتی قیمت دستت باشه: https://mynini.net/

اینارو نمیشه اطمینان کرد بهشون

بچه ی تازه متولد شده حساسه حتما باید جنسو از دید بدش خرید

لعنت به کسی ک باعث حذفم شد. من مرد هستم و اسم قبلیم sobhan_tina بود.

بهت یه آدرس میدم تو صادقیه هست فروشگاه سیسمونی هر چی بختی داره.من با بقیه جاها قیمتش مقایسه کردم خدایی پایین ترهر حالا اگه میکنی بری صادقیه آدرس بدم بهت.اسمش مریم سیسمونیه

خدایا مرسی
2738
بهت یه آدرس میدم تو صادقیه هست فروشگاه سیسمونی هر چی بختی داره.من با بقیه جاها قیمتش مقایسه کردم خدا ...

اره عزیزم تازه صادقیه سر راست تر و راحت تره. ممنون میشم آدرس دقیق بدی

بهار خيلي گرونه  عين جنس بهار تو عبدل هست با يك سوم قيمت  خيلي قيمتاش خوبه  ايستگا ...

بازار عبدل آباد؟؟ کجاش سیسمونی داره میشه ادرس بدید؟ و اینکه چجوری با مترو برم؟

من با اینکه هیچ اعتقادی ب عبدل اباد ندارم جند دفعه رفتم هیچی نتونستن بخرم شاید ایراد از من بوده ولی خییییلیییا رو شنیدم ک میرن از اونجا میخرن و راضی هستن از قیمتا

تجربه ی خودمو میگم اول هر چی ک فک میکنی لازم و واجبه رو بنویس چون بری مغازه فروشنده هی میخاد وسایل مغازشو بچپونه تو پاچت سفت و سخت بگو همینا رو میخام و تمام 

ی روز اختصاص بده ب پرسیدن قیمت مثلا  ب برند مشخص رو از چنجا قیمت کن یادداشت کن یادت نره روزی ک رفتی خرید نگو حتما حتما این اقلامو باید بخرم اگه نشد بخری مورد نداره خرد خرد بعدا تکمیلش میکنی منظورم اینه وقتی چیزی مناسب سلیقه ت پیدا نمیکنی خودتو مجبور نکن بین بد و بدتر بد رو انتخاب کنی مطمئن باش از مغازه بیای بیرون چیزای دیگه هم میبینی

2706