2737
2734
عنوان

تور و خدا کمک.....به همفکریتون احتیاج دارم....خواهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 4103 بازدید | 101 پست
اره زنگ بزن بگو نمی خوای دخالت کنی می خوای از زندگیت دفاع کنی بگو زندگی تورو به هم نریزن اگه خواهرت رو میخواد خودش به خوانوادش بگه به خانواده اش بگه زندگیت رو به هم نزنن به نظر من دست پیش هم بگیر که خواهرت خیلی کوچیک نشه بگو منم خیلی راضی نیستم وخواهرم پشت در نمونده اس نده زنگ بزن
وقتی که تو امدی به دنیا عریان جمعی به تو خندان و توبودی گریان
کاری بکن ای دوست که وقت رفتن جمعی به توگریان وتوباشی خندان
چی بگم باید خوده پسره از خواهر شما دفاع کنه
از طریق شوشو وارد عمل بشه به اون بگه با برادرش حرف بزنه اما به نظرم شما نباید دخالتکنی

شما خودت به خواهرت یاد بده بگو پسره با خانواده اش حرف بزنه که حق ندارن به باباش بگن
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودش به خوارهم گفته این چیزارو..ولی من باور ندارم..و نگرانم..چون خونواده شوشو رو میشناسم..یهویی یه کارای عجیب میکنن...
خواستم حرف داداش شوشو هم بشنوم..ببینم حرف حسابش چیه؟؟...به خونوادش چی گفته..چقدر مطمئنه...و با حرفهایی که دارن پشت خواهرم میزنن میخواد چه کار کنه...
پس تلفن بزنم؟؟ ضایع نیست؟
الهی ان ده که آن به
2742
نه چرا ضایع؟اون باید خجالت بکشه بدون اجازه تو با خواهرت دوست شده بلاخره تو زن داداشش بودی
وقتی که تو امدی به دنیا عریان جمعی به تو خندان و توبودی گریان
کاری بکن ای دوست که وقت رفتن جمعی به توگریان وتوباشی خندان
آره واقعا از منم خجالت نکشیده...خواهرم رو دزدیده...اه
شوشو که نمیدونم بحرفه یا نه...ولی خودمم باید اقدام کنم...باشه پس بهش میزنگم...حتما میام خبر میدم..
الهی ان ده که آن به
2738
منصرفش کنننننننننننننن وگرنه هم زندگی تو خراب میشه هم زندگی خواهرت
برادر شوهر منم خواهرمو میخواس من به شوشو گفتم باهاش حرف زد چون میدونستم با این وصلت زندگی منم بهم میریزه آخه اول زندگیم خیلی اذیتم کردن فعلا که منصرفش کرده تا ببینیم چی میشه