2733
2734
عنوان

تور و خدا کمک.....به همفکریتون احتیاج دارم....خواهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 4103 بازدید | 101 پست
در هر صورت تو خودت بکش کنار ، به خانواده همسرت هم بگو که باید هر دو طرف از هم دل بکنن ، شما هم با پسرتون

صحبت کنید که دست برداره،
خداااااااااااا جووووووووونم شکررررررررررت بخاطر دخمل سالم و سلامتی که بهم دادی:))
عزیزم منم عین خواهرت با برادرشوهر خواهرم دوست شدم البته اولش با رضایت خواهرم.

اما وقتی همه فهمیدن همه چی بهم ریخت. مادرش غش کرد و ............

شوهرخواهرم باهام قهر کرد و کلا همه ناراضی بودن اما الان دوسال و نیمه با خواهرم جاریم

خیلی خوبه الان همشون خیلی خیلی دوسم دارن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هیچ وقت با ازدواجهای فامیلی موافق نبودم
اما رفتار خانواده همسرت یه جوریه؟
انگارخواهرت یه مشکل بزرگ داره که می خوان این همه جنجال به پا کنن
از دی که گذشت هرچه گویی خوش نیست ،
خوش باش و زدی مگو که امروز خوش است
2731
به همسرت بگو بره با خانوادش صحبت کنی ، البته وقتی میره صحبت کنه تو نباشی بهتره ، اما تمام حرفهات رو به اون

بگو ، که اون بره از زبون خودش به خانوادش بگه ، بگه که وقتی پسرتون میخواد زن من و خانواده زنم چکار کنن!!!
خداااااااااااا جووووووووونم شکررررررررررت بخاطر دخمل سالم و سلامتی که بهم دادی:))
آخه چرا ا ا ا ا ا ا؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
خواهرم هیچیش نیست...تازه خیلی دختر مهربونی هم هست....نمیدونم دلیل اصلی مخالفتشون چیه...اونا که با من اصلا حرف نمیزنن در مورد این قضیه..همش تلفنی با شوهرم حرف میزنن...ولی میگن درست نیست 2 تا دختر از یه خونواده بگیریم....شوهرم هیچی نمیگه...نگرانه....اونا همین کار رو کردن..با پسرشون صحبت کردن..و مخالف هستن...
الهی ان ده که آن به
به نظر من...باید به خودت مسلط بشی...اتفاقی نیفتاده....به نظر من..دقیقا تو نباید حرفی بزنی....خودتو بکش کنار...اولویت اول زندگی خودته.....فرض کن....دختری که می خواست...برادرشوهرت باهاش ازدواج کنه..خواهرت نبود..چه عکس العملی داشتی....به همه هم بگو...این مشکل و بدون تو حل کنن...چون تو هرچی بگی در نهایت مورد سرزنش قرار می گیری....پس بهتره از همین حالا مرزها رو مشخص کنی...
حتی اگه این وصلت صورت بگیره..بقیه باید بدونند اگه با خواهرت مشکل دارند ربطی به تو نداره...
اندازه وظیفه خواهری هم بهش شرایط گفتی...البته این نظره منه...باز هم مشورت کن
تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
البته درست هم میگن ، و این مخالفتشون اصلاً ربطی به این نداره که خواهرت مشکل داره یا خانواده ات دوست ندارن

میدونی چرا مخالفت میکنن؟؟ چون اگه خدااایی نکرده یکی از این زندگی ها از هم بپاچه مطمئئئئن باش اون یکی زندگی

هم از بین میره ، یا اگه یکی از این زندگی ها ، یا تو یا خواهرت مشکلی با همسرش پیدا کنه نا خودآگاه به زندگی خواهر

دیگه هم سرایت میکنه
نه خواهرم هیچ مشکلی نداره...اصلا...متاسفانه خواهرش خیلی دخالت میکنه...
نسرین جون..اونا که مخالف بودن..بابات چی میگفت وقتی شنید که اونا مخالفن؟؟؟ ناراحت نشد؟؟؟
الهی ان ده که آن به
من با مریم ی موافقم
شما اصلا خودتو بکش کنار
این قضیه اصلا به شما ربطی نداره
دو تا جوون عقل وبالغ همدیگر رو دوس دارن شما هم هیچ نقشی نداری
ستایش جون شما راست میگی
اما خوب گاهی هم باید نیمه پر لیوان رو دید
سارا جون الکی به خودت استرس نده
هم شما وهم همسرت خیلی ریلکس باشین
فقط اینو می گم اگه همه دست به دست بدن که این وصلت سر نگیره
اگه خدا بخواد میشه
سارا جون تو خودتو بکش کنار . خواهر منم همین کارو کرد . بذار خواهرت و برادر شوهرت خودشون مشکلو حل کنن

با مادرت هم صحبت کن که این موضوعو به پدرت بگه چون اگه از طرف خانواده شوهرت بفهمه خیلی بد میشه
بچه ها ممنونم...حالم خیلی بده...مغزم داره منفجر میشه...به خدا من تا امروز در باره این جریان هیچی نمیدونستم..گیج شدم اصلا وقتی از زبون شوشو فهمیدم....
ولی بدبختی اینجاست که اونا فکر کردن من رد جریان بودم..و با خواهرم همکاری میکردم...ولی اونا اصلا به من چیزی نگفته بودن...حالم خیلی بد شد...زندگی خودم هم در خطره....
به گوشم رسیده که حال مامان و باباش اصلا خوب نیست...
الهی ان ده که آن به