2733
2739
عنوان

تورو خدا به بچه هاتون اگاهى بديد

642 بازدید | 31 پست

به خدا دلسوزانه دارم ميگم.نه هيچوقت آدم ولنگو وارى بودم تو زندگيم نه موافق روابط پيش از ازدواجم.ولى وقتى بچه ها به يه سنى ميرسن كه براشون سوال ميشه در مورد روابط براشون توضيح بدين.بذارين اطلاعات غلط از دوستاشون نگيرن . بذارين راجع بهش بدونن از خطرات و بيماريايى كه ممكنه تو روابط آزاد تهديدشون كنه باخبر باشن.كه پس فردا روزى چيزيى در خفا و دور از چشم شما پيش اومد درستو غلطو بدونن.اينكه بعضيا ميگن ما هم سن اينا بوديم فرق دختر پسرو نميدونستيم هنر نيست.از نا آگاهيمونه.همه جاى جهان به بچه ها از قبل بلوغ آموزش ميدن اينجا جاى اموزش فراريشون ميدن ازين همه مسايلى كه بايد آگاه باشن فقطو فقط براى اينكه بعدها تو دردسر نيفتن... خودتون به فكر بچه هاتون باشين ماماناى گل 😍 شبتون به خير 😘❤

درسته

تو این زمینه باید یه راه اعتدالی رو پیدا کرد. الان تو یه تاپیک دیگه هم همین بحث بود.

نه میشه همه مسائل رو باز کرد نه میشه با خوش خیالی بذاریم همینجوری بزرگ شن ، انگار هیچ سوالی هم ندارن، هیچ خطری تهدیدشون نمیکنه و از جای دیگه اطلاعات غلط نمیگیرن.

خداوندا عاجزم از شکر نعمت هایت...الحمدلله رب العالمین... 😘😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من به نطرم هر کی میگه سن فلان بودم و هیچی نمیدونستم داره دروغ میگه 

هاها 😀 فكر ميكنن هنره.ميگه من رفتم خونه شوهر تازه فهميدم 😀 بايد براش دست زد!!!

درسته تو این زمینه باید یه راه اعتدالی رو پیدا کرد. الان تو یه تاپیک دیگه هم همین بحث بود. نه میشه ...

همون تاپيكو ديدم مغزم سوت كشيد از طرز تفكرا!!! 

2738
درسته تو این زمینه باید یه راه اعتدالی رو پیدا کرد. الان تو یه تاپیک دیگه هم همین بحث بود. نه میشه ...

بچه آوردن ولى بعضيا زحمت نميدن ٢ دفعه برن مشاور بگن بابا در مورد تربيت جنسى اين بچه من وظيفه ام چيه؟؟ كار درست چيه؟؟ 

من به نطرم هر کی میگه سن فلان بودم و هیچی نمیدونستم داره دروغ میگه 

یه بنده خدایی (آقا) سراغ دارم تا بعد از ازدواجش نمیدونست خانم ها پریود میشن

تیکر کاهش وزن تا شب یلدا 😍😍😍💪💪💪     گروه آبی : وزن شروع 75 , وزن فعلی 65 , وزن هدف 50
دختر من کلاس اولیه همکلاسیش گفته برم لب فلانیو بوس کنم

مادرا وظيفه دارن واقعا ياد بدن به بچه.الان تو اين مورد مادر اون كوچولو بايد به بچه اش ياد ميداد كه لب جاى خصوصيه هر كسيه...به هيچ عنوان بوس از لب نداريم..

2706