2733
2739
عنوان

کاشت ناخن و احکام

| مشاهده متن کامل بحث + 1114 بازدید | 39 پست
دلت پاك باشه

😏😏😒چه حرف غیر منطقی ای ..البته ببخشیدا

مدتی هست زخم دل من خورده نمک /از کس وناکس وبیگانه شنیدم متلک /رحمه الله علی الحب حسین بن علی/سرارباب سلامت حرف مردم ب درک❤️🌹❤️هرکس ب کسی نازد ماهم ب علی نازیم ...باافتخار شیعه ی مولاعلی(ع)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=48207394]گذاشتم اما سخته چون چسبش درست پاک نمیشه بدتر [/QUOTE اینم هست😔

مدتی هست زخم دل من خورده نمک /از کس وناکس وبیگانه شنیدم متلک /رحمه الله علی الحب حسین بن علی/سرارباب سلامت حرف مردم ب درک❤️🌹❤️هرکس ب کسی نازد ماهم ب علی نازیم ...باافتخار شیعه ی مولاعلی(ع)
😏😏😒چه حرف غیر منطقی ای ..البته ببخشیدا

من اصلا قبول ندارم واسه همين گفتم كلا دليلي نميبينم اين خانمم بايد همه نظراتو ببينه بعد تصميم بگيره

ایشالا هر وقت داعش كامل نابود شد و دیگه با وانت و ون گشت ارشاد از رو مردم رد نشدن و اسیدی پاشیده نشد و سفارتخونه‌ای آتیش نگرفت و کنسرتی لغو نشد و... اون موقع جشن ميگيريم
2728
مرجع تقلیدم قبول نداره

خب پس اگه خیلی دوست داری موقع پریودی لاک بزن یا اینکه مرجع تقلید عوض کن   ولی خدایی اگر هم میخواهی این کار بکنی باید جا خوب و مطمئن بری خیلی ها بلدن نیستن میزنن ناخن را داغون میکنن در هر صورت به نظر من اینکه خودت چند روز لاک بزنی بهتره  تا کاشت بازم خودت میدانی عزیز دل 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
من اصلا قبول ندارم واسه همين گفتم كلا دليلي نميبينم اين خانمم بايد همه نظراتو ببينه بعد تصميم بگيره

خب عزیزم پس شمایی ک قبول نداری نباید این حرف  بهش بزنی ٫چون ایشون براش مهم بوده ک تاپیک زده

بازم ببخشید عزیزم امیدوارم دلخورنشی❤️❤️❤️

عزیزم اگه اول بدونی ‌انجام بدی تیمم قبول نیس در صورتی صحیحه ک شما ندونی اشکال داره وبعداز انجام دادن ...

من خیلی ساله ناخن کاشتم نمازمم میخونم کاری به این چیزا ندارم من به دلم کار دارم و خدام

هیچوقت به ناحق پا روی کسی نزارین …یادتون باشه “دست” زمونه “پای” خیلیارو قطع میکنه !🤔
2738
من خیلی ساله ناخن کاشتم نمازمم میخونم کاری به این چیزا ندارم من به دلم کار دارم و خدام

هرکس ی اعتقادی داره عزیزم ...من طبق گفته ی مرجع تقلیدم عمل میکنم ...واسم بهتر از شک وتردیده❤️🌹

عزیزم بستگی داره مرجع تقلیدت کی باشه؟خامنه ای گفته میتونید غسل و وضو جبیره ای بگیرید و اشکال نداره

نه عزیزم .کی گفته همچین چیزی رو اقای خامنه ای گفته اگر برای زیبایی نباشه میشه .و اگر زیبایی باشه باید هرچه زودتر جدا بشه اگر ندونسته این کارو کرده باشی و تا دراوردنش میشه جبیره کرد 

خدایا شکرت 

چه حرفا خدا گفته این کار مشکل داره .همون که شما باهاش کارداری چون مانعی هست واسه رسیدن آب

خدایا شکرت 

عزیزم نمیتونی وضو یا غسل کنی منم صحفه ی ناخونام خیلی کوچیکه واقعا دلم میخاد ناخن بکارم ولی وقتی خدا گفته نه میگم چشم

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
 چه حرفا خدا گفته این کار مشکل داره .همون که شما باهاش کارداری چون مانعی هست واسه رسیدن آب

تو اینو از خود خدا شنیدی یا جایی تو قران گفته؟

هیچوقت به ناحق پا روی کسی نزارین …یادتون باشه “دست” زمونه “پای” خیلیارو قطع میکنه !🤔
2706