2733
2734
عنوان

💪کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها شعبه ۳

| مشاهده متن کامل بحث + 167219 بازدید | 21932 پست

سلاااام

من وزن شروع ام ۷۶بودم شدم۵۵ول کردم بعد یک سال شدم ۶۴  الان ۶۰شدم چهارشنبه صب ۶۰بودم

دو روز رعایت نکردم الان ۶۱/۵۰۰بودم

اریا نا جان میشه کمکم کنی بشم ۵۴

قدمم ۱۶۴

خواهش میکنم

وزن شروع۶۴        وزن فعلی ۶۰          وزن هدف۵۴

یک رژیم پارسال از اینجا برداشتم ۴روزه بود

دو روز اول مثل هم دو روز اخر مثل هم

اونو بگیرم؟؟؟

اریانا جون

من باید بشم ۵۴الان ۶۱ام

۷کیلو اضاف رو چ جوری کم کنم !

کالری شماری دیگ اعصاب نذاشته برام

ازیک طرفمم خوبه چون همه چیز میشه خورد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلاااام من وزن شروع ام ۷۶بودم شدم۵۵ول کردم بعد یک سال شدم ۶۴  الان ۶۰شدم چهارشنبه صب ۶۰بودم د ...

سلام عزیزدلم ، اول اینکه اینهمه استرس خودش مانع لاغری میشه ...

اول مطمئن باش لاغر میشی پس استرس نداشته باش ...

اون رژیم ۴ روزه رو بگیر ، یا دو روز رژیم شیر و خرما یا ساقه طلایی بگیر که یه شوک به بدنت وارد شه بعد کالری شماری کن ...

ماهی دو بار رژیم شوک بگیر ...

حتما حتما حتما ورزشم داشته باش که نتیجه بگیری ...

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

سلام سلام 👋 وزن امروز صبحم:۶۲

اریانا من ازین وزنه هایی که گرم رو نشون میده ندارم بخرم؟

‎صبحانه:یک عدد تخم مرغ اب پز(۷۰)+یک عدد خرما(۲۰)+ یک کفه دست نان(۷۵)+یک لیوان چای سبز=۱۶۵

‎میان وعده:۲۰۰ کرم انگور(۱۶۰)+۱۰۰کالری ساندویچ+یک عدد انجیر(۲۵)=۲۸۵

‎ناهار:۳۰۰کالری برنج+یک کاسه خورشت بامیه(۱۰۰)=۴۰۰

‎میان وعده:۱۵۰گرم شیر(۸۲)+یک عدد. خرما(۲۰)=۱۰۲

خدای من همیشه یار و یاورم باش
2731
سلام سلام 👋 وزن امروز صبحم:۶۲ اریانا من ازین وزنه هایی که گرم رو نشون میده ندارم بخرم؟ ‎صبحانه:یک ...

سلام عزیزم ...

گلم واجب که نیس ، ولی اگه دوس داری بخر ، حالا گرم زیادم مهم نیست ...

منظورت ترازوی وزن کشیه دیگه ؟ یا آشپزخانه ؟

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

منم ناهار یه کف دست ته دیگ برنجی خوردم و ۴ تا قاشق خورشت قورمه سبزی و یه پیاله ماست + یه لیوان لیموناد ...

شامم شاید یه سیب زمینی آبپز کوچیک بخورم ...

سلام خوشگلا  احوالتون چطوره؟  امروز رو با 620بستم 534تا هم سوزاندم 😊   مسواکم زدم که تا فردا چیزی نخورم دیگه ساعت 7 غروب بستم

نخ دادن همیشه هم بدنیست😏به بعضیها باید نخ داد تا دهنشون رو بدوزن😎
بچه ها من یه مشکلی برام پیش اومده خیلی پر خوری کردم پرخوری عصبی خیلی ناراحتم همه زحمات م به باد ...

سلام عزیزم.اشکال نداره برای همه از این روز ای پرخوری پیش میاد مهم اینه اراده کنی و دوباره شروع کنی💪

نخ دادن همیشه هم بدنیست😏به بعضیها باید نخ داد تا دهنشون رو بدوزن😎
2738
بچه ها من یه مشکلی برام پیش اومده خیلی پر خوری کردم پرخوری عصبی خیلی ناراحتم همه زحمات م به باد ...

عزیزم ان شاءالله مشکلت حل شه 😘😘😘

اشکال نداره باز کم میکنی ...

وقتی میخوای بخوری به زحمتی که کشیدی تا به این وزن برسی فکر کن ...

سلاااام من وزن شروع ام ۷۶بودم شدم۵۵ول کردم بعد یک سال شدم ۶۴  الان ۶۰شدم چهارشنبه صب ۶۰بودم د ...

سلام

قدت ۱۶۴ میخای بشی ۵۴ کیلو ؟ یکم لاغر نیست؟

من خودم ۱۶۶ قدمه الان ۶۱ کیلو هستم خوشحال و راضی م😄

همینو بتونم ثابت کنم بنظرم خوبه

سلام قدت ۱۶۴ میخای بشی ۵۴ کیلو ؟ یکم لاغر نیست؟ من خودم ۱۶۶ قدمه الان ۶۱ کیلو هستم خوشحال و راضی م ...

نه چاقم 

دور شکمم با پهلو و ناف میگیرم میشه۸۳

ولی راضی نیستم استخونی میخوام

امروز رژیم تخم مرغ گرفتم😉😷 البته اگه بتونم ادامه بدم و طاقت بیارم😊💪 تاحالا ی گوجه و ی تخم مرغ ...

عزیزممممم 😁😁😁

یه روزه دیگه سخت نیس ، با گوجه خیارشور بخوری خوبه ...

2706